جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتفونداسیون درختهای حمله-دفاع

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Foundations of Attack–Defense Trees (2011)

فونداسیون درختهای حمله-دفاع

– توضیحات: ۱۶ صفحه انگلیسی، ۲۱ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

تعاریف رسمی درختان حمله-دفاع را ارائه خواهیم داد. بحث می کنیم که این درختان ابزاری ساده و در عین حال قدرتمند برای تحلیل مسایل محرمانگی و امنیتی پیچیده می باشند. تعریف ما بر این اساس که از روشهای معناشناسی (سمانتیکی) پشتیبانی می کند جامع است. چندین سمانتیک برای درختان حمله و دفاع بهمراه سناریوهای کاربرد ارائه خواهیم داد و نشان می دهیم که چگونه صفات آن ارزیابی شوند.

  • مقدمه

 

یک حقیقت شناخته شده آنست که امنیت هیچ سیستم ارزشمندی ایستا نیست. بمنظور حفظ ایمنی سیستم باید در برابر حملات رو به رشد دفاع کرد. با گسترش ابزار دفاعی بهتر , حملات پیچیده تری طراحی می شوند , و این امر به رقابت بی پایان و افزایش پیچیدگی سیستم منتهی می شود.

یک سیستم بالغ , بزرگ و پیچیده دارای چندین چالش می باشد. چگونه می توان تصمیم گرفت که یک ابزار دفاعی هزینه بر که در گذشته دور پیاده سازی شده است هنوز مورد نیاز می باشد؟ بهترین ابزار دفاعی برای سرمایه گذاری امروز کدام است؟ تا چه میزان حملات جدید کشف نشده و سیستم های دفاع پیاده سازی شده دارای مستندات موثر و منظم می باشند؟

این چالشهاجدید نیستند. چالشهای مشابه با سیستم های ایمنی بحرانی مهار می شوند. پیچیدگی سیستم های ایمنی-بحرانی در کارخانجات هوانوردی و هسته ای باسانی با پیچیده ترین کاربردهای امنیتی رقابت می کنند. در دهه۱۹۷۰ تحلیل درخت شکست برای ارزیابی ایمنی سیستم ها ارائه شد. از دهه ۱۹۹۰ ساختارهای مشابه برای پشتیبانی از مهندسی امنیت سیستم بکار گرفته شد. یکی از چنین ساختارهایی درخت حمله نام دارد. ریشه یک درخت حمله با هدف مهاجم تناظر دارد. فرزندان یک گره در درخت تصفیه ای از هدف گره به هدف های فرعی می باشند. برگهای درخت حملات مهاجم می باشند. درختهای حمله توسط schneier بعنوان ابزاری برای ارزیابی امنیت سیستمها معروف شده و توسط mauw و oastdijk فرموله سازی شدند.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۵۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4712
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss