جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتفیلتر داده های LiDAR هوابرد توسط تجسم بخش بندی هموار- محدود درتراکم TIN پیشرو

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Filtering airborne LiDAR data by embedding smoothness-constrained

segmentation in progressive TIN densification (2013)

فیلتر داده های LiDAR  هوابرد[۱] توسط تجسم بخش بندی هموار- محدود[۲] درتراکم[۳] TIN پیشرو

توضیحات: ۱۶ صفحه انگلیسی، ۳۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

تراکم TIN پیشرو PTD یکی از روشهای کلاسیک برای فیلتر کردن ابرهای نقطه ای LiDAR هوابرد است. با این حال این امر نتوانسته است اندازه گیری زمینه ای درحوزه های زمین های شیب دار را مد نظر قرار دهد. روش ارائه شده موجب بهبود استفاده از PTD  با روش بخش بندی ابر نقطه ای می شود یعنی بخش بندی با استفاده از روش محدودیت – هموار سازی. PTD کلاسیک دو مرحله اصلی داشت. مرحله اول انتخاب نقاط بذر[۴] و محدود کردن TIN اولیه. دومین مرحله تراکم تکراری TIN. بهبود اصلی ما تجسم SUSC بین این دو مرحله است. به طور خاص پس از انتخاب کمترین نقطه در هر سلول به عنوان نقاط بذر زمینه اولیه، SUSC بکار برده می شود تا بتوان مجموعه ای از نقاط بذر زمینه[۵] را تا جاییکه ممکن است بسط داد و می توان نقاط بذر زمینه را برای تراکم های بعدی از مدل زمینی[۶] مبتنی بر TIN شناسایی کرد. هفت مجموعه داده از گروههای کاری ISPRS برای آزمون الگوریتم و PTD کلاسیک ارائه شده ما استفاده می شوند . نتایج عملی بیان می کند که در مقایسه با PTD، روش ارائه شده قادر به استفاده از گسستگی های زمین ها هستند تا بتوانند خطاهای انتشار و خطای کل را با تقریب ۱۰ تا ۶ درصد به ترتیب کاهش دهند که مشخصا هزینه های عملیات دستی مرتبط با اصلاح نتایج در فرایندهای بعدی را کاهش می دهد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۶۰۰۰ تومان)

 

[۱] airborne

[۲]  smoothness-constrained

[۳] densification

[۴] Seed point

[۵] ground

[۶] terrain

2019-02-24
كد : 2050
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss