جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتقرآن، معجزه جاويد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

قرآن، معجزه جاويد

(۶صفحه ورد)

قرآن، كتاب مقدس مسلمانان و اساس تعليمات اسلامى است. معانى و الفاظ و اصوات و حروف آن همگى در نزد مسلمان ها مقدس و ستودنى است. قرآن برخلاف كتاب هاى مقدس مسيحيان از لحاظ تاريخى كاملا در ديد ما قرار دارد و تاريخ آن به شفافى آب بر ما آشكار است. حتى مى دانيم كدام آيه در كدام موقعيت نازل شده است و در اين باب مسلمان ها كتاب ها نگاشته اند كه به اسباب النزول نامبردار است.

باور مسلمان ها درباره قرآن با آنچه معمولا درباره كتاب هاى مقدس مسيحيان گفته مى شود، تفاوت عمده دارد; زيرا در تلقّى مسلمان ها كلمه به كلمه قرآن سخن خداوند است، در حالى كه در تلقّى بسيارى از مسيحيان، كتاب مقدس تعبيرى از تجربه دينى عيسى است كه لزوماً از فرهنگ و زبان قوم خود اثر گرفته است و كلمات آن عين سخن خداوند نيست.

خداوند بنا بر مشيّت خود زبان عربى را براى بيان مقصود و هدايت انسان ها در عصر اخير رسالت برگزيد:

الف، لام، راء. اين است آيات كتاب روشن گر. ما آن را قرآنى عربى نازل كرديم، باشد كه بينديشيد.()

ريشه تمامى علوم اسلامى ـ از كلام و فلسفه تا فقه و حقوق و اخلاق ـ همگى در آيات قرآن است. قرآن به همان صورت كه در اختيار مسلمانان زمان نزول قرار داشت، در اختيار ما قرار دارد و از گزند هرگونه تحريفى در امان مانده است و اين براساس وعده اى است كه خداوند در حفظ آن داده بود: «بى ترديد، ما اين قرآن را به تدريج نازل كرده ايم، و قطعاً نگهبان آن خواهيم بود».()

براى روشن شدن معجزه قرآن بايد سه نكته معلوم شود: نخست خارق العاده بودن و دوماستناد پيامبر به آن براى تأييد صدق ادعاى خود و سوم ناتوانى آدميان از معارضه با آن.

خارق العاده بودن قرآن را از جهات متعدّدى مى توان نشان داد; برخى بدين قرارند: اعجاز طريقى; اعجازِ معنايى; اعجاز لفظى…………………

………………………………

۲۹,۰۰۰ ریال – خرید
2019-03-13
كد : 27586
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss