جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمبانی نظری وپیشینه تحقیق گردشگری الکترونیکی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مبانی نظری وپیشینه تحقیق گردشگری الکترونیکی

گردشگری الکترونیکی

تعریف گردشگری

۲-۲-۲ تاريخچه گردشگري

۲-۲-۳ طبقه بندي انواع گردشگر

۲-۲-۴  وضعیت صنعت گردشگری  ایران

۲-۲-۵  گردشگری الکترونیک

۲-۲-۶  فروشگاه اینترنتی

۲-۲-۶-۱  مزایای خرید اینترنتی برای خریداران

۲-۲-۶-۲  مزایای کسب و کار اینترنتی برای فروشندگان

۲-۲-۶-۳  ویژگی سایت های رزرو اینترنتی

۲-۲-۶-۴  اصول اولیه طراحی سایت های رزرو اینترنتی

۲-۲-۶-۵  نماد اعتماد الکترونیک

شکل ۲-۱ .  علامت نماد اعتماد الکترونیکی

۲-۲-۶-۶  پروتکل SSL2-2-7-2  سایت های رزرو اینترنتی هتل

۲-۲-۷  رزرو اینترنتی هتل

۲-۲-۷-۱  مزایای رزرو اینترنتی هتل

پیشینه تحقیقات انجام شده در داخل کشور

۲-۴-۲  پیشینه تحقیقات انجام شده در خارج از کشور

منابع فارسی :

منابع غیر فارسی :

الکترونیکی

تعریف گردشگری

گردشگري مجموع پديده ها و ارتباط هاي ناشي از كنش متقابل ميان گردشگران، سرمايه، دولت و جوامع ميزبان، دانشگاههاي جامعه و سازمانهاي  غيردولتي در فرآيند جذب، حمل و نقل، پذيرايي و كنترل اين گردشگران و ديگر بازديد كنندگان مي باشد.

از ديگر تعاريف گردشگري مي توان به تعاريف فني اشاره كرد كه توسط[۱] WTO  یا سازمان جهاني گردشگري  ارائه گرديده است.  اين تعاريف بر اساس تمايز قائل شدن در رويكرد به مكان بازديد، تقسيم بندي را  پيرامون گردشگري در  ابعاد  مختلف انجام  داده اند كه به صورت زير مي باشد:

  • گردشگري عبارت است از فعاليتهاي افرادي كه براي استراحت، كاروديگر دلايل به خارج از محيط سكونت معمول خويش سفركرده وحداكثربراي يكسال متوالي درآنجا اقامت مي كنند.
  • گردشگري داخلي)يا بومي) : اشخاص مقيم يك كشور كه حداكثر براي مدت ۱۲ ماه به محلي دركشورخودشان كه خارج ازمحيط معمول زندگي آنها مي باشد،سفر كنندوهدف اصلي آنهاازاين سفرانجام كاري نيست كه سرانجام آن دريافت مزداز محل مورد بازديد باشد.
  • گردشگري خارجي) يا بين المللي ) : افرادي كه براي حداكثر مدت ۱۲ ماه به كشوري كه محل اقامت معمول آنها نيست و خارج از محيط معمول زندگيشان قرار دارد، سفر كنند و هدف اصلي آنها از اين بازديد سرانجام اش دريافت مزد از كشور مورد بازديد باشد.

برای گردشگری تعاریف مختلفی ارائه شده است که در  (جدول ۲-۱ ) به چند مورد از آنها بطور اختصار اشاره می شود . (کلانتری و فرهادی ؛ ۱۳۸۷)

…………………………

……………………….

………………………..

 

2017-09-01
كد : 62072
وضعيت :‌موجود
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss