جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت« مثلثِ زن، دين، توسعه »

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

« مثلثِ زن، دين، توسعه »

(۱۷صفحه ورد)

در تاريخ درخشان اسلام و تمدن كهن ايران، پديده مشاركت مردمى ريشه در اعتقادات دينى و سنن ملى ما دارد. و نقش و تأثير بانوان در تاريخ معاصر و انقلاب اسلامى ايران برجسته و ماندگار است. امروزه نيز جامعه به مشاركت زنان به عنوان نيمى از جمعيت فعال در روند توسعه نيازمند است. بدين منظور جهت پاسخگويى به سؤالاتى چون موانع توسعه يافتگى و ميزان نقش زنان در توسعه و … در محضر سركار خانم دكتر فاطمه شمس نجف‏آبادى – عضو هيئت علمى دانشگاه الزهرا حضوريافته‏ايم.

o        به عنوان نخستين سؤال بفرماييد چند نوع ديدگاه در خصوص نقش زنان در توسعه وجود دارد؟

توسعه، بحثى است بين المللى و طبيعتا كشور ما نيز نمى‏تواند فارغ از اين بحث باشد. هر چند برخى معتقدند كه امروزه ديگر بحث توسعه در كشورهاى نفت خيزى چون ايران مطرح نيست و بايد به مباحث مدرنيسم و پست مدرنيسم پرداخت. از ديدگاه اين افراد، بحث نوگرايى در جوامع كه به تازگى توسعه يافته‏اند و مباحث پست مدرنيسم نيز در جوامعى كه دوران مدرنيته را گذرانده‏اند، بايد بررسى شود. در هر حال، براى بحث توسعه و نقش زنان به سخنان ژوليوس نايرره اشاره مى‏كنم كه مى‏گويد: « انسان با يك پا نمى‏تواند حتى تند راه برود، چه برسد بهه بدود.» اگر لازم است جوامع در مسير توسعه به سرعت حركت كنند تا شايد شكاف جوامع در حال توسعه و جوامع پيشرفته كاهش يابد………………..

…………………

2019-03-17
كد : 29030
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss