جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمحیط واقعیت مجازی برای کمک به توانبخشی دست پس از سکته مغزی : گزارش موردی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Virtual Reality Environment Assisting Post Stroke Hand Rehabilitation: Case Report (2013)

محیط واقعیت مجازی برای کمک به توانبخشی دست پس از سکته مغزی : گزارش موردی

توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

ما یک سیستم واقعیت مجازی جدید با قابلیت های هنری، را توصیف می کنیم که برای درمان توانبخشی دست پس از سکته طراحی شده است. این سیستم توسط تیم میان رشته ای از مهندسان، درمانگرهای هنری، درمانگرهای شغلی و هنرمندان واقعیت مجازی توسعه داده شده است تا انگیزه و همراهی بیمار را بهبود بخشد. ما طراحی، توسعه سیستم را توضیح داده و کارایی، رضایت شخص و امکان سنجی کلینیکی آن را برای کاربر تست می کنیم. ما نتایج اولیه را پس از اولین استفاده کاربر تست کرده و آزمایش های کارایی بالینی را بر اساس آزمون های بالینی درمانی روی وظایف سنگین تر آزمون می کنیم. این موارد نشان می دهد که این سیستم عملیاتی است و می تواند درمان را برای بیماران پس از سکته با نقص عضو های حد بالا[۱] تسهیل نماید.

کلید واژه ها: توانبخشی سکته، واقعیت مجازی، محیط تعاملی، هنر سه بعدی، درمان شغلی ، مهندسی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

 

[۱] Higher extremity

2019-02-26
كد : 3683
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss