جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمدلسازی، شبیه سازی و کنترل برای استراتژیهای عملکردی بهینه شده در قطارهای قدرتی مبتنی بر موتور احتراق

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Modeling, Simulation and Control for Optimized Operating Strategies of Combustion Engine-Based Power Trains (2012)

مدلسازی، شبیه سازی و کنترل برای استراتژیهای عملکردی بهینه شده در قطارهای قدرتی مبتنی بر موتور احتراق

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه ترجمه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

در این تحقیق، دو استراتژی مدل سازی کنترل مختلف کنترل محور برای تحرک قطار قدرتی مبتنی بر موتور احتراق ارائه می شود. اولین دیدگاه مدلسازی با یک مدل متناظر است که مدل برعکس نامیده می شود و به یک چرخه محرک در یک جریان تراکمی سوخت و مصرف کلی سوخت وابسته است. دیگر دیدگاه مدلسازی یک سیستم مستقیم را نشان می دهد که در آن جریان تراکم سوخت به عنوان ورودی سیستم به کار گرفته می شود، در حالیکه شدت و چگالی بدست آمده با متغیرهای خروجی متناظر هستند. این مدلها برای بهینه سازی استراتژی های علمکردی باتوجه به مصرف سوخت و برای طراحی کنترل کننده های بازخوردی براساس مشاهده گر به کار گرفته می شون که در شبیه سازی های بیشماری معتبر هستند. این کنترل کننده ها به نحوی ساخته شده اند که اجرای زمان واقعی دیدگاه کنترل شدت را امکان پذیر می سازد. مدلهای سیستمی ارائه شده و همچنین بهینه سازی متناظر و کنترل استراتژی ها برای اجزای تجربی بر سوار کردن به صورت آزمایشی اساسی هستند که در حال حاضر در حال ساخته شدن در دانشگاه راستاک می باشد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4531
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss