جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمدلسازی روابط جریان-تراکم ترافیک: تطبیق چندین روش (منطقه) جریان و نوع مسافر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Modeling traffic’s flow-density relation: Accommodation of multiple flow regimes and traveler types (2001)

مدلسازی روابط جریان-تراکم ترافیک: تطبیق چندین روش (منطقه) جریان و نوع مسافر

– توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

تحقیق جاری با مشخص کردن و استفاده از مدل بخش بندی پنهان رفتار رانندگی فشرده و غیر رانندگی   به بررسی تاثیرات مختلف  انواع مسافران بزرگراه-جریان(روان flow) می پردازد. تصور می شود رانندگانی که در شرایط غیر فشرده هستند , با سرعت معینی رانندگی کرده و فاصله ای (بین وسایل نقلیه) را انتخاب می کنند. چندین دسته از ترکیبات راننده-وسیله در دیتاستها بر اساس پالسخای دوگانه-حلقه-آشکارساز و بررسی های سفر خانگی از هم جدا شده اند. این دسته بندی ها بر اساس نوع وسیله و جنسیت انجام شده و از آن برای تخمین سرعت و فاصله بندی استفاده شده است. مدل بخش بندی بعنوان تابع لگاریتمی تراکم , آب و هوا و نوع وسیله مشخص شده است و  برای تخمین احتمالات وضعیت فشرده استفاده شد. غیر یکنواختی مشاهده نشده بوسیله فرضیات خطای مشترک در همه مدلها لحاظ شده است.

نتایج نشان می دهند که مدلهای بخش بندی , ابزاری امیدبخش برای تحلیل داده های ترافیکی و اطلاعات مسافران , وسیله آنها , و شرایط اقلیمی شاخص در داده می باشند. با شفاف سازی فهم بیشتر در زمینه شرایط ترافیک و رفتار مسافران , پراکندگی بیشتر روابط اصلی بین جریان , سرعت و تراکم می توان به مهندسین و کارهای مدیریتی ترافیک در طراحی امکانات جاده ای کمک نمود. نهایتا آنکه چنین بهبودهایی در شبکه های سفر به بهبود کیفیت زندگی منجر می شوند.

کلیدواژگان: سویچینگ درونی , تراکم-جریان , بخش بندی نهان , مدلهای ترافیکی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

2019-03-03
كد : 4680
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss