جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمدلهای آرک ثانویه ارتقا یافته بر پایه تشخیص پارامترهای آرک از طریق ثبت تستهای ناقص (خطاهای) انجام شده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Improved secondary arc models based on identification of arc parameters from staged fault test records (2002)

مدلهای آرک ثانویه ارتقا یافته بر پایه تشخیص پارامترهای آرک از طریق ثبت تستهای ناقص (خطاهای) انجام شده

 

– توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۱۱ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

ارائه واقعی آرکهای ثانویه در تعیین کارایی اتصال دوباره خودکار خطوط انتقال EHV الزامی است. در این تحقیق با استفاده از ویژگی  برنامه  MODELS از  ATP-EMTP , رفتار پویای آرک بعنوان مقاومت متغیر با زمان ارائه شده است. نشان داده شده است که انحراف(تغییر) تصادفی پارامترهای آرک علاوه بر پیوند خازنی و القایی بین فازهای ناقص و صوتی (طنینی sound phase) ,  تاثیر شاخصی بر زمان خاموشی (قطع extinction time) نیز خواهند داشت. پارامترهای مدل آرک,  از ثبت تستهای  ناقص (خطا) انجام شده بر خط متصل ۴۰۰ kv جبران نشده , با مدار دوبل , استخراج شده اند. نتایج شبیه سازی نشان دهنده اهمیت ماهیت توزیع شده خط انتقال و ویژگی های غیر خطی مقاومت آرک در ناحیه متناوب بوده است. جریان آرک بوسیله پردازش موج در این فاصله زمانی تعیین شده است. در نتیجه , جریان دایم (متوالی continuous) مشخص کننده اولین دوره آرک ثانویه , متعاقب با ضربه های جریان مجزا با تقویت بالاتر بوده است.  جرقه زنی (اشتعال ignition) مجدد با انرژی بالای دوره ثانویه می تواند منجر به عقب نشاندن فرایند آرک به شرایط دایم (continuous) , شده که زمان قطع خودکار         ((selfextinction را افزایش می دهد.

کلید واژه ها: نقص (خطای) خط , آرک ثانویه , شبیه سازی, شناسایی , اندازه گیری, EMTP-ATP.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5806
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss