جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمدل برنامه¬ریزی فازی آرمانی برای حل مسایل برنامه¬ریزی تولید انبوه تحت شرایط نامعین: مورد مطالعاتی در کارخانه شکر برزیل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

A Fuzzy Goal Programming model for solving aggregate production-planning problems under uncertainty: A case study in a Brazilian sugar mill (2014)

مدل برنامه­ریزی فازی آرمانی برای حل مسایل برنامه­ریزی تولید انبوه تحت شرایط نامعین: مورد مطالعاتی در کارخانه شکر برزیل

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۱۸ صفحه ترجمه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف این مقاله مدل برنامه­ریزی آرمانی (FGP) برای مسئله برنامه­ریزی تولید انبوه می­باشد. برای انجام چنین کاری، نرم­افزار کاربردی در کارخانه اتانول و شکر برزیل ساخته شد. مدل FGP فرآیند تولید وسیع شکر، اتانول، شیره قند و مشتقات را ترسیم می­کند و نامعینی­های درگیر در تولید شکر و اتانول را در نظر می­گیرد. اینطور در نظر گرفته شد تا تصمیم­گیران، مرتبط با فازهای کشاورزی و لجیستیکی، در افق برنامه­ریزی هفتگی تا کل فصل برداشت و دورهای بین دو برداشت را در لحاظ نمایند. تحقیق نتایج جالبی را درباره تصمیم­هایی در مراحل کشاورزی قطع کردن، بارگیری و حمل و نقل برای تامین­کننده نی­شکر و بخصوص در تصمیم­هایی مربوط به آسیاب نمودن فراهم آورده که انتخاب فرآیند محصولش شامل انبارداری و توزیع لجستیک می­باشد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-01
كد : 4523
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss