جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمدیریت صندوق مستمری بازنشستگی: چالش¬ها و راه¬حل¬های احتمالی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Pension Fund Governance CHALLENGES AND POTENTIAL SOLUTIONS (2008)

مدیریت صندوق مستمری بازنشستگی: چالش­ها و راه­حل­های احتمالی

توضیحات: ۳۷ صفحه انگلیسی، ۴۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

شناخت عموم از مدیریت به عنوان یکی از ارکان اصلی یک سیستم خصوصی کارآمد مستمری بازنشستگی رو به افزایش است. این رکن سبب افزایش عملکرد سرمایه­گذاری و امنیت سود می­شود. علی­رقم ابتکار عمل­های شنعتی و قانونی، هنوز کشورهای عضو و غیر عضو در سازمان توسعه و همکاری اقتصادی از ضعف­های مدیریتی رنج ­می­برند. این مقاله به چالش­های پیش­روی سیاست­گذاران (خصوصاً در سیستم­های مستمری) می­پردازد و روش­های خلاقانه­ای جهت تقویت تدابیر مدیریتی ارائه می­کند.

این مقاله اشاره دارد که برخی از این مشکلات بغرنج را می­توان از طریق ورود متعادل­تر سهام­داران به مجموعه­ی مدیریتی، تخصص بالاتر (از طریق آموزش و یا بکارگیری هیدت امنای مستقل)، و پیاده­سازی ضوابط رفتاری مرتبط با تضاد منافع[۱] رفع نمود. البته غیبت تدابیر مدیریتی در طرح­های مشارکتی نیز باید مورد بررسی قرار گیرد. از سویی با تشکیل تیم­های مدیریتی، افزایش مسئولیت­های امانی[۲] هر دو گروه و تقویت نقش متصدیان ناظر می­توان به حل این مشکل اهتمام ورزید. یک­پارچه­سازی صنعت مستمری در برخی کشورها نیز می­تواند دست­یابی به اقتصادهای مقیاس و کاهش هزینه­ها را به دنبال داشته باشد که در نتیجه صندوق­های مستمری بازنشستگی قادر به اختصاص منابع بیشتر به تقویت نظارت داخلی خود خواهند بود.

 

طبقه­بندی JEL: G23, G32, J32

کلیدواژه­ها: نظارت، صندوق­های مستمری بازنشستگی، تضاد منافع، مسئولیت­های امانی، عضو امانی[۳]

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۲۵۰۰۰ تومان)

 

[۱]conflicts of interest

[۲] Fiduciaryresponsibility

[۳]trustee

2019-02-26
كد : 3654
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss