جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمدیریت منابع انسانی در قرن ۲۱: مسائل و چالش ها و راهکارهای محتمل برای رسیدن به رقابتی بودن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Human Resource Management in 21st Century: Issues & Challenges & Possible Solutions to Attain Competitiveness (2012)

مدیریت منابع انسانی در قرن ۲۱: مسائل و چالش ها و راهکارهای محتمل برای رسیدن به رقابتی بودن

توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

این مقاله به مدیریت منابع انسانی در قرن ۲۱ می پردازد. : مسائل، چالش ها و راهکارهایی برای رسیدن به مزیت رقابتی. تکنولوژی همه چیز را در حوزه وسیعی تغییر داده است، روش های تولید، فرایند استخدام، تکنیک های استخدام؛ تجهیزات جدید و غیره. هم اکنون نوبت کارکنان مدیریت منابع انسانی است تا با کارکردهایشان که به شکل زیر نشان داده شده است، بهترین مدیریت نیروی انسانی را داشته باشند. در این قسمت از مقاله مسائل روبرو و چالش هایی را بیان می کنیم که سازمان های امروزه پیش رو دارند. برا ی غلبه بر این مسائل و چالشها، مدیران منابع انسانی باید ساختارهای استانداردی ایجاد کنند که مدیریت همه گزینه های نیروی کار مختلف امکان  پذیر می سازد. روشی که سازمانها مزیت رقابتی شان را حفظ می کنند. پیشنهادات و نتیجه گیری در انتهای این مقاله آمده است.

کلیدواژه ها: مسائل، چالش ها، رقابتی بودن

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

2019-03-03
كد : 4574
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss