جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمروری بر حذف آلاینده ها از آب/فاضلاب با استفاده از انواع مختلف نانوذرات

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

A Review of Removal of Pollutants from Water/Wastewater Using Different Types of Nanomaterials (2014)

مروری بر حذف آلاینده ها از آب/فاضلاب با استفاده از انواع مختلف نانوذرات

توضیحات: ۲۵ صفحه انگلیسی، ۲۷ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

رشد سریع جمعیت ، کاهش منابع آبی و تغییرات آب و هوا که خود منجر به خشکسالی های طولانی مدت و سیلاب ها شده است آب آشامیدنی را در بسیاری از بخش های جهان به یک منبع رقابتی تبدیل نموده است . توسعۀ مواد و روش های پایدار و مقرون به صرفه جهت تامین آب سالم در مقادیر کافی ، نیاز صنعت آب است . تقاضای روز افزون برای آب که با دستورالعمل های سختگیرانۀ بهداشتی و پدیدار شدن آلاینده ها نیز همراه شده موجب گردیده است تا تکنولوژی های سنتی تصفیۀ آب/فاضلاب برای تامین آب سالم کافی ناکارآمد باقی بماند . فرآیندهای بسیار موثر و چند منظورۀ مبتنی بر نانوتکنولوژی ، راه حل های مقرون به صرفه ای برای تصفیۀ آب/فاضلاب در اختیار ما قرار می دهد که متکی بر زیرساخت های بزرگ یا سیستم های متمرکز نیستند . هدف از این مطالعه ، مرور کاربردهای ممکن نانوذرات/فیبرها برای حذف آلاینده ها از آب/فاضلاب است . این مقاله بطور خلاصه به بررسی اجمالی قابلیت دسترسی و طرز کار نانوموادهای مختلف ( ذرات یا فیبرها ) برای حذف ویروس ها ، مواد غیرارگانیک محلول در آب ، فلزات سنگین ، یون های فلزی ، ترکیب های کمپلکسی ارگانیک ، مواد ارگانیک طبیعی ، نیترات و سایر آلاینده هایی که در آب های سطحی ، آب های زیر زمینی و آب های صنعتی موجود هستند می پردازد . در پایان مقاله ، بر اساس رویه های فعلی کاربردهای نانوتکنولوژی در صنعت آب ، برای یک واحد تصفیۀ آب خودکفا به منظور حذف تمامی انواع آلاینده ها از فاضلاب ، توصیه هایی ارائه می دهیم .

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۹۰۰۰ تومان)

2019-03-03
كد : 4570
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss