جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمطالعه ای در زمینه مکانیزم اعتماد تیم مجازی و استراتژی های ایجاد آن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

A Study on Virtual Team Trust Mechanism and Its Construction Strategies (2008)

مطالعه ای در زمینه مکانیزم اعتماد تیم مجازی و استراتژی های ایجاد آن

– توضیحات: ۵ صفحه انگلیسی، ۸ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

اعتماد یکی از عوامل مهم موفقیت (CFS)  در تیمهای مجازی می باشد و تیم مجازی موفق  به حمایت از ایجاد اعتماد و حفظ آن نیازمند است. بر اساس نظریه اقدام مستدل (TRA) مدل مفهومی و ضمنی اعتماد , بصورت منظم مورد تحلیل قرار گرفته شده است و مکانیزم ایجاد  اعتماد در تیم مجازی با ترکیب ویژگی های آن و  رابطه اش با ارتباط , همکاری و کارایی تیمی مورد بحث قرار گرفته شده است. دو ویژگی الزامی اعتماد در تیم مجازی مورد اشاره قرار گرفته شد که عبارتند از اعتماد سریع و اعتماد مبتنی بر شناخت. در تیمهای مجازی اعتماد را می توان سریعا توسعه داد ولی دارای شکنندگی بالایی می باشد. در بافت مجازی , عنصر شناخت مهمتر از عنصر عاطفی اعتماد می باشد. در آخر چندین اصل مدیریتی و استراتژی خاص برای ایجاد اعتماد و حفظ آن درتیمهای مجازی ارائه شده است.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5882
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss