مطالعه بکارگیری جنبه های آموزشی اسباب بازی لگو در روند یادگیری و یاددهی خلاقانه در بین پیش دبستانی ها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: مطالعه بکارگیری جنبه های آموزشی اسباب بازی لگو در روند یادگیری و یاددهی خلاقانه در بین پیش دبستانی ها

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

روش های آموزشی در بسیاری از سطوح همچنان به شکل سنتی ارائه می شود و این باعث فقدان تأثیرات مطلوب در این عصر و کاهش خلاقیت فراگیران می شود که عمدتا به خاطر کمبود انگیزه آنها است. امروزه دانش آموزان در محیطی رشد می کنند که به طور چشمگیری با نسل های قبلی در استفاده از ابزارهای آموزشی متفاوت می باشد (سانچو و همکاران[۱]، ۲۰۰۸).

……

مرور منابع:

ویتون (۲۰۱۲) جایگاه آموزش بر پایه ی بازی را مورد مطالعه قرار داد. روش تحقیق به صورت کتابخانه ای و تحلیلی بوده است. نتایج مطالعه نشان داد که آموزش بر پایه بازی می تواند نسبت به روش سنتی مفید واقع شده و در این راه استفاده از روش های مختلف بکارگیری بازی می تواند تأثیر معنی داری در روند آموزش داشته باشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

۱- بکارگیری آموزشی اسباب بازی لگو در روند یادگیری و یاددهی خلاقانه در بین پیش دبستانی ها موثر می باشد.

فرضیه های فرعی:

۱- بکارگیری آموزشی اسباب بازی لگو از طریق ارتقای مهارت حل مسأله در روند یادگیری و یاددهی خلاقانه در بین پیش دبستانی ها موثر می باشد.

۲- بکارگیری آموزشی اسباب بازی لگو از طریق افزایش انگیزه در روند یادگیری و یاددهی خلاقانه در بین پیش دبستانی ها موثر می باشد.

۳- بکارگیری آموزشی اسباب بازی لگو از طریق ارتقای یادگیری فعال در روند یادگیری و یاددهی خلاقانه در بین پیش دبستانی ها موثر می باشد.

۴- بکارگیری آموزشی اسباب بازی لگو از طریق اجتماعی شدن در روند یادگیری و یاددهی خلاقانه در بین پیش دبستانی ها موثر می باشد.

۵- بکارگیری آموزشی اسباب بازی لگو از طریق دستیابی به بعد عاطفی در روند یادگیری و یاددهی خلاقانه در بین پیش دبستانی ها موثر می باشد.

………….

 

 

[۱]– Sancho et al.

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۸-۲۱
كد : 2188
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss