جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:اقدامات آموزش مدیریت رفتار و محتوای برنامه های آموزشی معلم تربیت بدنی دانشگاه/کالج

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:اقدامات آموزش مدیریت رفتار و محتوای برنامه های آموزشی معلم تربیت بدنی دانشگاه/کالج(۲۰۱۴)

پیش زمینه

از سال ۱۹۶۹ سالانه آموزش ایالات متحده Gallup Poll توانایی مدیریت رفتار و تشویق دانشجویان را به عنوان یک مشکل اصلی برای معلمان بیان کرد و دلیل اولیه اینکه چرا مربیان تازه کار زودتر از موعد این حرفه را ترک می کنند بیان کرده است. در واقع بیش از یک سوم تمامی معلمان جدید به دلیل ناتوانی ها و ناکامی هایی که در این زمینه مواجه می شوند طی مدت سه سال استعفا می دهند. مقدار (نسبت) کناره گیری مربیان بطور کلی سه سال اول تدریسشان (مربی گری) از کشوری به کشور دیگر تغییر می کند و در انگلستان به ۴۰ ٪ هم می رسد و در آلمان به کمتر از ۵۰ ٪ می رسد و در فرآیند این درصد ناچیز گزارش شده است. اگرچه برای آموزش مربیان تربیت بدنی PETE ضروری است که دانش و مهارت های اصلی در اصول علمی را داشته باشند با این وجود بسیاری از آنها توانایی مدیریت رفتارهای مشکل ساز دانشجویان را ندارند. در نتیجه معلمان تربیت بدنی به ویژه آنهایی که جدیداً حرفه شان را شروع کرده اند غالباً در طراحی محیطی که بتواند یادگیری دانشجویان را تقویت کند در خودتنظیمی آنها و مشارکت با دیگران و مشارکت مثبت در جامعه مدرسه را ارتقاء دهد مشکل دارند. افرادی که برنامه آموزش تربیت بدنی (PETE) را انجام می دهند مسؤلیتی برای آماده سازی مربیان ذخیره دارند تا بتوانند نیازهای اساسی تمام دانش آموزان را تأمین کنند که شامل مکانی که خط مشی و انگیزه ای هم ندارند می شود. به علاوه آنها باید جریان کار و عملکرد خودشان را دنبال کنند تا بتوانند رفتار دانشجویان را کنترل کنند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

2019-07-09
كد : 122853
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss