جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:برآورد ویژگیهای رفتاری تماشاگران در فوتبال حرفه ای

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مروری بر مدیریت ورزش

 

مقاله با ترجمه:برآورد ویژگیهای رفتاری تماشاگران در فوتبال حرفه ای(۲۰۱۳):

نقش رضایتمندی و کیفیت خدمات

نیکلاس D. تئودوراکیس، کوستاس الکساندریس، نیکلاس Tsigilis، سرافین کارونیس

دانشگاه ارسطو از تسالونیکی، یونان

 

 

خلاصه:

هدف مطالعه حاضر بررسی رابطه بین کیفیت خدمات، رضایتمندی و نیات رفتاری تماشاگران، در زمینه فوتبال حرفه ای است. با استفاده از چارچوب تئوریک گرونروس (۱۹۸۴) ، کیفیت خدمات از نظر فنی (نتایج) و کیفیت کاربردی (مرتبط با فرایند) تصور می شد. کیفیت نتایج با دو بعد اندازه گیری شد: کیفیت بازی و عملکرد تیم، در حالی که پنج بعد برای اندازه گیری کیفیت عملکرد (محسوسات، پاسخگویی ، قابلیت اطمینان، دسترسی و امنیت) استفاده شد.

سی صد و پنجاه نفر (N = 350) تماشاگر از یک بازی فوتبال حرفه ای در یونان در مطالعه شرکت کردند. نتایج بدست آمده، از دو مدل کلی کیفیت که مورد استفاده قرار گرفته بود حمایت کرد. علاوه بر این، نشان داده شد که کیفیت نتایج تاثیر قویتری بر سطوح رضایتمندی تماشاگران به نسبت کیفیت عملکرد دارد و در نهایت، نشان داده شد که رضایتمندی تا حدی واسطه میان رابطه کیفیت خدمات و رفتار تماشاگران است.

این نتایج به درک نظری ما از عواملی که باعث پیش بینی وفاداری تماشاگران در فوتبال حرفه ای می شود کمک می کند. در مورد مفاهیم بازاریابی ورزش نیز بحث خواهد شد.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

2019-07-09
كد : 122862
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss