جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:بررسی خواص نانوذرات مس اکسید تولیدی با روش سل-ژل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:بررسی خواص نانوذرات مس اکسید تولیدی با روش سل-ژل(۲۰۱۵)

خلاصه

نانوذرات مس اکسید با استفاده از روش سل-ژل، به خوبی تهیه شدند. از محلول آبی مس نیترات Cu(NO3)2 و استیک اسید نیز به عنوان پیش ماده[۲] استفاده شد. با افزودن سدیم هیدروکسید (NaOH)، بلافاصله رسوب مس اکسید تشکیل می شود. خواص نانوذرات مس اکسید، با استفاده از پراش اشعه ایکس[۳]، آنالیز توزین حرارتی[۴]، آنالیز حرارتی افتراقی[۵]، گرماسنجی روبشی تفاضلی[۶]، طیف‌سنجی تبدیل فوریه مادون قرمز[۷]، مگنتومتری نمونه ارتعاشی[۸] و میکروسکوپ الکترونی روبشی[۹] مشخص شد. الگوی XRD شامل پیک های تیز از نانوذرات مس اکسید با فازهای تنوریت[۱۰] و کوپریت[۱۱] مخلوط است. استفاده از معادله دبای شرر[۱۲] نشان داد که سایز کریستال نانوذرات مس اکسید، با افزایش دمای آنیل کردن (بازپخت)، افزایش می یابد. طیف FTIR نشان دهندۀ ارتعاش باند CuO در  – ۱-۴۷۳ cm بود. یک باند در ۱-۶۲۴ cm مربوط به Cu2O بود. حداکثر وادارندگی[۱۳] و مغناطش اشباع[۱۴] نانوذرات، Oe276 و emu/g 0.034 بود. میکروگراف های SEM نانوذرات نشان از وجود نانوذرات کروی فاز تنوریت داشت اما فاز کوپریت به شکل رسوب متراکم بود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

 

2019-07-09
كد : 122829
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss