جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:تأثیرناهمسانگردی آلیاژهای -Snβ روی نفوذ مس تحت گرادیان دمایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:تأثیرناهمسانگردی آلیاژهای -Snβ روی نفوذ مس تحت گرادیان دمایی(۲۰۱۴)

چکیده

مکانیزم نفوذ مس در لایه نازک از مس ۳٫۵ نقره، بین دو ورقه فلزی مس قرار داده شد و مرتبا تحت افت دمایی از ۲۲۰۰درجه سیلیسیوس بررسی شد. مشاهده تجربی و استخراج نظری معلوم کرد که میکرو ساختار تغییر شکل به وسیله گرمای انتقال القا شد و به صورت قابل توجهی بر چهار گوشه ناهمسانگرد از مس تأثیر گذاشت.شار گرمای انتقال با مقدارمربع  cosα، زاویه بین محورC از دانه قلع و افت دمایی افزایش یافت.وقتی که محورCاز دانه قلع با گرادیان دمایی موازی بود،شار گرما انتقال مس القا شده بود و اتم های مس از نوک گرم بطرف نوک سرد انتقال یافتند.

این تمایل داشتن به میکرو ساختارنامتقارن حساس و باعث نقص انحلال سخت ترکیبات بین فلزی و مصرف اضافی ورق مس در نوک گرم اتفاق افتاد در حالیکه تراکم غیر عادی ترکیبات بین فلزی در نوک سرد مشاهده شده بود.در عوض،وقتی که آنها عمودی هستند،گرمای انتقال به دلیل شار القا شده کمترسبک شده بود،نقص یا رشد متقارن ترکیبات بین فلزی در هر یک از فصل مشترک ها پیدا نشد.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

2019-07-09
كد : 122805
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss