جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:تاثیر عملیات حرارتی بر روی ریزساختار و نفوذ نقره در پوشش­های کربنی پیرولیتیک

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:تاثیر عملیات حرارتی بر روی ریزساختار و نفوذ نقره در پوشش­های کربنی پیرولیتیک(۲۰۱۶)

چکیده

به طور کامل پذیرفته شده است که ذرات سوخت هسته­ای پوشش­ داده­ شده­ی TRISO (ایزوتروپ سه­ساختاری) دارای قابلیت نگه­داری محصولات شکافت تا °C1600 هستند، اما بالای این دما محصولات شکافت می­توانند از طریق کربن پیرولیتی (PyC) و پوشش­های کاربید سیلیسیم نفوذ کنند که می­توانند به صورت سدهای محدود کننده در این سوخت عمل کنند. برخلاف سال­ها توسعه و تحقیق، در رابطه با محدوده­ی دمای واقعی این سوخت اطلاعات کمی موجود است. به منظور درک دمای واقعی این سوخت، پوشش­های PyC تولید شده توسط لایه­نشانی با بخار شیمیایی بستر سیال در دمای °C1000، °C1400 و °C1700 به مدت ۲۰۰ ساعت در اتمسفر خنثی حرارت­دهی شدند. مشاهده شد که بالای °C1400 انیزوتروپی، اندازه سامان و درجه‌ی گرافیته ­شدن به دو برابر مقدار واقعی آن افزایش می­یابد. علاوه بر این، در °C1700 بعضی از نمونه­ها تشکیل نانو تخلخل­ها را نشان دادند، که می­تواند به دلیل واقعی بودن محدوده­ی دمای بیشینه سوخت یا حداقل به آن مربوط باشد. نفوذپذیری افزایش یافته­ی عناصر به دلیل تغییرات ریزساختاری با توجه به آزمایش­های نفوذ نقره اثبات شده­است. به علاوه، مشاهده شد که تمام نمونه­ها سطح یکسانی از گرافیته شدن را تحمل نمی­کنند.، از این رو گمان می­رود که پوشش­های PyC می­توانند قابلیت خود را برای نگه­داری محصولات شکافت حتی پس از گردش دمایی بالای °C1600 حفظ کنند.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-09
كد : 122814
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss