جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:تحصیلات در زمینه تکنولوژی های ورزشی در دانشگاه متوسطه سوئد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:تحصیلات در زمینه تکنولوژی های ورزشی در دانشگاه متوسطه سوئد (۲۰۱۳)

خلاصه

در مقاله حاضر، دوست داریم تجربه هایی از تحصیلات جدید در تکنولوژی ورزشی را در دانشگاه متوسط سوئد و نتایج حاصل از ۱۰ سال موفقیت آن را که در  Östersund به اجرا در آمده به اشتراک بگذاریم. تحصیلات در تکنولوژی های ورزشی در دانشگاه متوسط سوئد در کمپس Östersund در سال ۲۰۰۳ به عنوان بخشی از این دوره آموزشی از دانشکده مهندسی آغاز شد. این تخصص در ابتدا در سطح کارشناسی سه ساله بود، و بعد از آن در سطح کارشناسی ارشد نیز دو سال دیگر نیز تمدید شد.

هدف کیفیت آموزش فناوری ورزشی بود، سه موردکلیدی اساسی روند آن، نمایش مبنای مناسبی از دانش، ظرفیت انعطاف پذیری در حل مسئله و استفاده از روش های نوآورانه بود. این گروه با متحد کردن تحقیقات با یک پس زمینه در هر دو علوم طبیعی و رشته های مهندسی ، با داشتن تجربه گسترده ای از کار و صنعت، به همان اندازه در تحقیق و تدریس فعال است. مجموعه منحصر به فرد پروفایل هایی که گروه را تشکیل می دهند نه تنها شامل گروه فناوری ورزشی می شود، بلکه گروه های زیست محیط و سازگار با فن آوریهای تکنولوژی و گروههای کیفیت فن آوری باعث برتری و شایستگی های مورد نیاز برای اطمینان از کیفیت تحصیلات فناوری ورزشی می شود.

ما اولین موسسه آموزش عالی در سوئد بودیم که این نوع از برنامه های تحصیلات را ارائه کردیم و در حال حاضر برخی از دانشگاه های دیگر سوئد نیز کار را ما را دنبال می کنند. موفقیت ما را می توان با فارغ التحصیلانی که موفق به پیدا کردن کار خوب  در صنعت شده اند اندازه گیری کرد. ما همچنین از جریان ثابت ورود دانشجویان جدید از تمام نقاط سوئد لذت می بریم، و تکنولوژی تحصیلات ورزشی به عنوان یکی  از رشته های مطلوب در این کشور تبدیل شده است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-09
كد : 122869
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss