جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:تحلیل بیومکانیکی عناصر مهم تکنیکی در ورزشها در پرش دیسمانت و پشتک وارو روبه عقب دوبل در پارالل نامسطح ژیمناست های ۱۲ تا ۱۴ ساله

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:تحلیل بیومکانیکی عناصر مهم تکنیکی در ورزشها در پرش دیسمانت و پشتک وارو روبه عقب دوبل در پارالل نامسطح ژیمناست های ۱۲ تا ۱۴ ساله(۲۰۱۴)

چکیده

هدف اصلی این تحقیق تحلیل ویدئو کامپیوتری عناصر تکنیکی و مهم پرش پشتک رو به عقب دوبل با پارالل نامسطح در مرحله تخصصی ژیمناستیک های هنری زنان است . این تحقیق در طول مسابقات قهرمانی ملی اسنتشی در ۱۸-۱۶ نوامبر ۲۰۱۲ اجراء شد . افراد شرکت کننده در تحقیق ۷ ژیمناست دختر ۱۲ تا ۱۴ ساله می باشند که اعضای تیم المپیک نوجوانان در دیوا و فینالیست های ابزار ژیمناستیکی می باشد . تحلیل بیومکانیکی از طریق برنامه تخصصی به نام ورژن تولیک فیزیک ۱/۶ مشخص می شود که متمرکز بر عناصر مهم این روش است : موقعیت آغازین (sp) ، افزایش وضعیت بدن ( ) و موقعیت نهایی (FP) بدم . تحلیل بیومکانیکی پشتک رو به عقب در پارالل نا مسطح بطور برجسته مشخصات عناصر مهم و تاثیر شاخص های بیو مکانیکی بر اجرای فنی پرش را نشان می دهد . تحلیل اجرای پرش در مقایسه با نیازهای قوانین فنی قانون بین المللی برای پارالل نامسطح ایجاد دستورالعمل های مدولوژیکی جدید می شود که به منظور بهبود و اصلاح اجراها می باشد ، بنابر ایت بر فرضیه های پیشنهادی و اجراهای حاصل در رقابت تاکید می نماید .

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

2019-07-09
كد : 122872
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss