جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:توسعه فورجینگ های حلقه باآلیاژTi-6Al-4Vبرای به کاربردن درموتورهای هوایی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:توسعه فورجینگ های حلقه باآلیاژTi-6Al-4Vبرای به کاربردن درموتورهای هوایی(۲۰۰۸)

چکیده:

 

آلیاژپایه تیتانیمTi-6Al-4V[Ti 64]به طورگسترده درتوربین گازهواپیما  (موتورKavari)برای کاربردهای متنوع استفاده می شود.اکثریت اجزای         شکل داده شده باTi 64 درموتور،توسط رینگ رولینگ یافورجین

 

روت فرآوری شده اند.توسعه بومی و تولیدات فورجینگ حلقه باعث استفاده ازنوردحلقه ای ویکسان شدن تجهیزات فورجینگ صنایع M/s HAL (F&F), Bangalore و M/s Echjay , Rajkotشده است.

نوع گواهی بومی فورجینگ ماده اولیه Ti-64(اندازه تاقطر۲۵۰میلیمتر)صادره از M/s Mishra  باعث توسعه وتولیدات بعدی شده است.

خواص متالوژیکی ومکانیکی رضایت بخش برحسب مشخصات منتشر شده درفورجینگ حلقه آلیاژ Ti 64بدست آمده است.کل ۷۹دسته از۲۹گونه ی حلقه Ti 64فورجینگ شده برای موتورKavariبه طور بومی تولید وعرضه شده است.این مقاله جزئیات کارانجام شده برای توسعه بومی فورجینگ حلقه Ti 64دراندازه های مختلف برای موتورKavariراآورده است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-08
كد : 122780
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss