جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:حرکت مرز دانه نقره و مس در حین نفوذ مرزدانه مس و نقره در پلی کریستال های مس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:حرکت مرز دانه نقره و مس در حین نفوذ مرزدانه مس و نقره در پلی کریستال های مس(۲۰۰۲)

چکیده

حرکت مرزدانه (GB) در فلز مس بسیار خالص ( مس ۵N8 و ۵N )با استفاده  از سنجش نفوذ مرز دانه رادیویی با ردیاب های ارائه دهنده تفاوت اساسی در ماتریکس فعل و انفعالات اتمی حلال ها بررسی شد. نتایج بدست آمده روی نفوذ مرزدانه های حلال نقره و طلا در مس و نفوذ در خود مس آنالیز شد.

پروفایل های نفوذ قطعات اولیه نقره و مس با منحنی های قابل ملاحظه ای مشخص شد. منحنی مشخصات از طریق تاثیر حرکت مرزدانه در حین نفوذ Ag110m و Cu64 محاسبه شد. آنتالپی های اکتیواسیون حرکت مرزدانه ها در این دو اندازه گیری مستقل بسیار نزدیک به هم بودند (kJ/mol 95 و ۱۰۳ ). علاوه بر این، این مقادیر به هم بسیار نزدیک هستند اما هنوز تا حدی بزرگتر از آنتالپی اکتیواسیون مرزدانه نفوذ در خود (  CuQGB = 72 kJ/mol) است. اگر چه اندازه گیری ردیاب نفوذ مرزدانه طلا در مس فقط اطلاعات محدودی روی حرکت مرز دانه داشت اما مقدار قدر مطلق سرعت مرزدانه سازگار با آنهایی که محاسبه شده از داده های نفوذ مرزدانه نقره و مس محاسبه شده اند ،هستند.

 

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

۸۰,۰۰۰ ریال – خرید
2019-07-08
كد : 122771
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss