جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:عوامل مرتبط با مشارکت ورزشی مدرسه: A مطالعه مقطعی در مناطق شهری دانش آموزان پرتغالی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:عوامل مرتبط با مشارکت ورزشی مدرسه: A مطالعه مقطعی در مناطق شهری دانش آموزان پرتغالی(۲۰۱۳)

 خلاصه

هدف. – شناسایی ارتباط پسران و دختران در شرکت در ورزش های مدرسه.

مواد و روشها. – بررسی مقطعی روی ۲۶۱۷ نفر دانش آموز پرتغالی انجام شد (۱۳۳۶ پسر، ۱۲۸۱ دختر)، بین سنین ۱۸-۱۰ سال (۲٫۵ ± ۱۵٫۳).

پرسشنامه ها با استفاده از اطلاعات COL-lect انجام شدند. سن، شاخص توده بدن، فعالیت بدنی، هدف گرایی، ادراک، نگرش ها و اهمیت محبوب بودن در مدرسه به عنوان عوامل بالقوه ورزش های مدرسه مورد بررسی قرار گرفت. از تجزیه و تحلیل رگرسیون لجستیک Chi-square و باینری استفاده شد.

نتایج. – برای پسران، شرکت در فعالیت های بدنی سازمان یافته و نگرش نسبت به فعالیت بدنی با شرکت در ورزش های مدرسه مرتبط بود. برای دختران، ارتباط مثبتی بین شرکت در ورزش های مدرسه و سن ، در شر اکت در فعالیت بدنی سازمان یافته، نگرش نسبت به PE و اهمیت محبوب بودن شدن وجود داشت.

نتیجه گیری. – فعالیت بدنی سازماندهی شده، نگرش ها و اهمیت محبوب بودن، متغیرهای مرتبط با مشارکت در ورزش مدرسه بودند که همه متغیرها در تجزیه و تحلیل در نظر گرفته شدند. وضعیت اجتماعی و اقتصادی پیش بینی قابل توجهی در مشارکت ورزشی مدرسه نیست ، به این معنی که در تنظیمات مدرسه، همه دانش آموزان می توانند فرصت های مساوی برای شرکت در فعالیت فیزیکی دارند.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-11
كد : 122934
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss