جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:محتوی فلزات سنگین و شبه فلزات و غنی سازی در رسوبات موجود در ساحل خلیج در مجاورت یک پالایشگاه نفت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:محتوی فلزات سنگین و شبه فلزات و غنی سازی در رسوبات موجود در ساحل خلیج در مجاورت یک پالایشگاه نفت(۲۰۱۵)

چکیده:

فلزات سنگین و شبه فلزات منتشر شده توسط پالایشگاه نفت که در دریاچه های طبیعی انباشته میشوند ممکن است حیات آبی را بشدت در معرض خطر قرار دهد. به همین علت مقاله حاضر برای کاوش خطرات بالقوه که فلزات سنگین و شبه فلزات در جوی تخلیه یک پالایشگاه بزرگ نفت واقع در جنوب غرب دریاچه پانتکارترن، نورکو بخش سنت چارلز ایالت لویزیانا، ایالات متحده آمریکا. تغلیز و غنی سازی ۲۴ فلز سنگین و شبه فلز ( Al, As, B, Ba, Be, Ca, Cd, Co, Cr, Cu, Fe, K, Li, Mg, Mn, Mo, Na, Ni, Pb, Sb, Se, Ti, V, Zn) در رسوبات در فاصله ۵ کیلومتری از پالایشگاه تا دریاچه کشف شدند. نتایج نشان دادند که غلظت این ۲۴ فلز و شبه فلز در فاصله بین پالایشگاه و دریاچه بتدریج کاهش میابد. این موضوع پالایشگاه را به عنوان منبع بالقوه این فلزات معرفی میکنند. عوامل غنی سازی (EF) برای Cd, Sb, V, As, Se نشان میدهند که این عناصر به شدت در رسوب انباشته شده اند اما عوامل غنی سازی برای Zn, Be, Ni, Pb, Co, Cu, Cr چشم گیر نبودند. نتایج استخراج EDTA و BCR نشان میدهد که Zn, Cd, Co, Cu, Ni, Be, Pb زیستی ترین عناصر موجود در رسوبات بودند و میتوانند باعث ایجاد خطرهای بالقوه برای محیط زیست شوند. براساس نتایج ما پالایشگاه نفت را میتوان بعنوان یکی از منابع مسئول اثر آلودگی فلزی در دریاچه پانتکارترن در نظر گرفت.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-08
كد : 122730
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss