جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:مطالعه ای در مورد نفوذ حالت جامد در اتصالات بهم پیوسته نیکل تیتانیوم و تیتانیوم سیلسیم کاربید

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:مطالعه ای در مورد نفوذ حالت جامد در اتصالات بهم پیوسته نیکل تیتانیوم و تیتانیوم سیلسیم کاربید(۲۰۱۵)

چکیده مقاله

در این مقاله تعامل بین تنش های به هم پیوسته در شرایط یکسان و برابر اتمی برای مواد   “تیتانیوم سیلیسیم کاربید” و “نیکل تیتانیوم” در حالت نفوذ یافته تحت شرایطی که دو نوع سیستم ساختاری مختلف که حالت الاستیسیته کاذبی از خود نشان میدهند بررسی شده است.

این دو ماده در محدوده ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد برای مدت زمان ۱ و ۵ و ۱۰ ساعت تحت اثر گاز آرگون در حال تعامل بوده اند.همچنین به هم پیوستگی  بجز در ۸۰۰ درجه سانتی گراد و پس از مدت زمان ۱ ساعت در تمامی موارد مشاهده شده است.

در مناطقی که از میکروسکوپ روبشی برای بررسی شکل ساختاری وبرخورد فازها استفاده شده است از میکرو پراب و پراش جهت آنالیز استفاده شده است.

در ساختار تعاملی شکل گرفته بین نیل تیتانیوم و تیتانیوم سیلیسسوم کاربید لایه هایی شامل

NiTi/TI2Ni/Ti5Si3/NiTiSi/Ti3SiC2 مشاهده میشود.نفوذ سیلیسیوم در نیکل تیتانیوم که از تیتانیوم سیلیسیوم کاربید و نیکل که از نیکل تیتانیوم حاصل میشود در منطقه برخورد با یکدیگر خود دلیلی است برای بیان  حالت و بازخورد صفحات در سطح که در نهایت منجر به اتصال و پیوستگی در این شرایط خواهد شد.در نهایت رشد ضخامت لایه ها از قانون سینتیکی پارابولیک پیروی میکند.جهت بررسی سختی و همچنین بررسی خواص مکانیکی در سطح میزان زبری سطح برحسب نانو و سختی آن بر حسب ویکرز اندازه گیری شده است.

بدلیل اینکه Ti3SiC2 دارای سختی بیشتری از هر دو ماده Ti3SiC2  و NiTi  دارد زبری نانوی سطح نشان میدهد که مدول الاستیسیته فازی در سطح بسیار به هم نزدیک و محدود است.بصورت مصنوعی یک سری ترک هایی در سرتاسر دنداه ها پخش شده و نهایتا مشاهده شد که Ti3SiC2 مقاومت خوبی در برابر ترکثیر ترک ها و لایه ای شدن آنها دارد.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

2019-07-07
كد : 122624
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss