جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه:کارگاه های ساخت یافته بعنوان روشی برای مشارکت صنعت در بهترین تجربیات تحقیقاتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه:کارگاه های ساخت یافته بعنوان روشی برای مشارکت صنعت در بهترین تجربیات تحقیقاتی(۲۰۱۰)

چکیده

به دست آوردن یافته های مفید تحقیقاتی که در رابطه با بهترین تجربه های اجرایی صنعت ساخت هستند، مستلزم مکانیسم تعاملی و بازخوردی میان پاسخ دهندگان و دانشگاه است. روش های خاص تحقیق مانند ارزیابی ها، بازبینی های اسناد منبع، و مصاحبه های ساختاری ما را به این هدف می رسانند، اما همراه با موانعی است که می توانند منجر به مختل شدن نتایج شوند. نمونه هایی از این موانع عبارتند از نسبت پاسخ دهی های کم، روابطی ناهماهنگ، تعهد زمانی محققین و پاسخ دهندگان، دسترسی به داده های پروژه، و هزینه های سفر هستند. کارگاه های ساختار بندی شده روشی منحصر به فرد و مفید در تسهیل جمع آوری داده ها بین پاسخ دهندگان صنعتی و محققین دانشگاهی است. آنها بهترین اصول ارزیابی و مصاحبه ها و گروه های متمرکز را در چارچوب زمانی قابل دسترسی ادغام می کنند . این مقابله به توضیح نحوه ی فراهم شدن سودی حیاتی در تعامل صنعتی می پردازد. ویژگی هایی که منجر به رسیدن به کارگاه های ساختار بندی شده می شوند نمایش داده خواهند شد. این مقاله با تعریف منافع این کارگاه ها برای محققین و ارائه دروس آموخته شده از کارگاه های موفق خاتمه خواهد یافت.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-08
كد : 122742
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss