جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: آیا می‌توانند مدیران از تعهدات اختیاری برای تسهیل در محدودیت‌های مالی استفاده کنند؟ مدارک و شواهد موارد تعهدات‌اختیاری قبل از سرمایه‌گذاری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: آیا می‌توانند مدیران از تعهدات اختیاری  برای تسهیل در محدودیت‌های مالی استفاده کنند؟  مدارک و شواهد موارد تعهدات‌اختیاری قبل از سرمایه‌گذاری  (۲۰۱۳)

چکیده:

باتوجه به نوشته‌ها در زمینه تعهدات اختیاری، چگونگی استفاده از تاثیرات تعهدات اختیاری‌تاثیرگذار بر تصمیم‌گیری‌های مالی شرکت‌ها به خوبی درک‌نمی‌شود. فرض‌می‌کنیم که شرکت‌های‌محدود ازنظرمالی که دارای پروژه‌های‌ارزشمند هستند، می‌تواند از تعهدات اختیاری برای اعتبار علائم چشم‌انداز مثبت استفاده‌کند، و این کار افزایش سرمایه را در سرمایه‌گذاری موجب‌می‌شود. یک هیئت گسترده از شرکت را در طول سال‌های ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۹ امتحان‌کردیم و دریافتیم که یک شرکت‌محدود ازنظرمالی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری خوب به‌طور قابل‌توجهی نسبت به همتایان بدون‌محدودیت‌خود برای سرمایه‌گذاری دارای تعهدات‌اختیاری بسیار بیشتر از قبل است. شرکت‌های محدود با اقلام‌تعهدی بالا دارای بازده اعلام درآمد بالاتری نسبت به شرکت‌ها با تعهدات محدودشده است، حقوق صاحبان سهام و تامین‌مالی بیشتری بدست می‌آورند، و در پروژه‌هایی درراستای بهبود عملکرد، سرمایه‌گذاری‌می‌کند. این نتایج شواهد پشتیبانی‌کننده‌ای را ارائه‌می‌دهد که در آن استفاده از اقلام‌تعهدات‌اختیاری می‌تواند به شرکت‌های محدود با پروژه‌های ارزشمند کمک‌کند که محدودیت‌ها و افزایش ارزش‌های شرکت را تسهیل‌کند.

……………………………………………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-28
كد : 119460
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss