جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: اثرات انعطاف پذیری اتصال بر پاسخ جانبی قاب های بتنی مسلح

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: اثرات انعطاف پذیری اتصال بر پاسخ جانبی قاب های بتنی مسلح (۲۰۱۴)

چکیده

می دانیم که تغییرشکل برشی اتصالات تیر-ستون مشارکت قابل توجهی در پاسخ جانبی سازه های بتن مسلح دارد. اغلب برنامه های تحلیل موجود اتصالات را صرف نظر از جزئیات تسلیح در ناحیه اتصال، صلب فرض می کنند. لغزش تسلیح طولی تیر در اتصال و تغییرشکل برشی چشمه اتصال به میزان قابل توجهی صلبیت اتصال را به خصوص در اتصالات تیر-ستون با جزئیات غیر لرزه ای کاهش می دهد. در تحقیق حاضر، این اثرات در چهارچوب نرم افزار OpenSees مدل شدند و از یک المان اتصال اصلاح شده برای تحلیل قاب های چند طبقه استفاده شد. مدل با نتایج آزمایشگاهی اعتبارسنجی شد و از مدل اعتبارسنجی شده برای تحلیل قاب های پنج و ده طبقه با جزئیات اتصال مختلف با استفاده از تحلیل های غیرخطی استاتیکی و دینامیکی افزایشی استفاده شد. نتایج قاب های با اتصالات انعطاف پذیر با نتایج قاب های با فرض اتصالات صلب مقایسه شدند. نتایج تحلیلی تایید کردند که المان اتصال اصلاح شده به نحو موفقی رفتار چرخه ای آزمایشگاهی نمونه های اتصال تیر-ستون را تخمین زد و نیز پی برده شد که سازه های RC موجود با اتصالات تیر-ستون ناکارا زمانی که تحت زمین لرزه های شدید قرار می گیرند بسیار آسیب پذیر هستند و فرض اتصال صلب هنگام ارزیابی رفتار سازه های با جزئیات غیرلرزه ای موجود مناسب نمی باشد. نتایج همچنین نشان دادند که اثر تغییرشکل اتصال بر پاسخ جانبی قاب های RC وابسته به مقادیر شتاب حداکثر جنبش زمین می باشد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-03
كد : 124758
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss