جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: اثرات مکمل غذایی ایمونوژن بر عملکرد رشد، و شاخص های احشایی و کبدی جسمی ماهی قزل آلای رنگین کمانی نوجوان (والبام، ۱۷۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: اثرات مکمل غذایی ایمونوژن بر عملکرد رشد، و شاخص های احشایی و کبدی جسمی ماهی قزل آلای رنگین کمانی نوجوان (والبام، ۱۷۹۲) (۲۰۱۳)

چکیده

پروبیوتیک ها به عنوان مواد تشکیل دهنده خوراکی غیر قابل هضم، که باعث تحریک رشد و فعالیت باکتری های مفید می شوند، مطرح شده اند. این مطالعه به منظور ارزیابی اثرات ایمونوژن، مخلوطی از پروبیوتیک بر عملکرد رشد و شاخص های جسمانی احشایی و کبدی در ماهی قزل آلای رنگین کمانی، قزل آلای گونه ی مایکیس (mykiss) انجام شد (والبام، ۱۷۹۲). یک رژیم غذایی پایه با استفاده از مواد خوراکی رایج همراه با ایمونوژن در ۰، ۱، ۱٫۵، و ۲ گرم در کیلوگرم (۲ gkg-1) فرموله شد که منجر به چهار رژیم غذایی آزمایشی گردید. هر رژیم غذایی آزمایشی به صورت تصادفی به مخازن ۱۵۰۰ لیتری سه گانه اختصاص یافت. قزل آلاهای رنگین کمانی با وزن اولیه ۰٫۷۴ ± ۹۹٫۵۹ گرم به طور تصادفی در مخازن آزمایشی توزیع شدند. نتایج نشان داد که گنجاندن ایمونوژن در رژیم غذایی به طور قابل توجهی وزن نهایی و نسبت رشد خاص (SGR) قزل آلای رنگین کمانی را در مقایسه با گروه کنترل افزایش می دهد (p<0.01). نسبت تبدیل غذایی (FCR) و نسبت بازده پروتئين (PER) نیز پس از تجویز پروبیوتیک به ماهی آزمایشی بهبود یافتند (به ترتیب، p<0.01 و p<0.05) . رژیم غذایی با افزودن ۲ گرم در کیلوگرم (۲ gkg-1) پروبیوتیک، وزن نسبی کبدی و احشایی را نیز افزایش می دهد (p<0.05). ترکیب بدنی و سطح کورتیزول خون با گنجاندن پروبیوتیک تحت تاثیر قرار نمی گیرد (p>0.05). در نتیجه، تجویز ایمونوژن پروبیوتیک قادر به بهبود کارایی مواد مغذی و رشد عملکرد قزل آلای رنگین کمانی بوده و تاثیر مثبت مخلوطی از پروبیوتیک ها بر روی ماهی را تایید می کند.

…………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

۱۰۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۸-۰۲-۲۵
كد : 117499
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss