جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: اثر آسیب موضعی بر رفتار یک پل خرپایی فولادی با مقیاس آزمایشگاهی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: اثر آسیب موضعی بر رفتار یک پل خرپایی فولادی با مقیاس آزمایشگاهی (۲۰۱۳)

چکیده

در این مقاله بررسی عملکرد یک پل خرپایی فولادی تحت آسیب موضعی ارائه می شود. یک برنامه آزمایشگاهی با ۱۶ سناریوی آسیب برای مطالعه رفتار سیستم های خرپایی آسیب دیده انجام شد.  یک مدل عددی سه بعدی نیز برای تخمین نتایج آزمایش ایجاد شد. پاسخ های استاتیکی و دینامیکی خرپاهای آسیب دیده با موارد کنترل مقایسه شد. جنبه های فنی متعددی شامل کمی سازی آسیب با استفاده از شاخص آسیب، رتبه بندی بار، تغییرات انرژی کرنشی، تحلیل مودال و ایمنی سازه بر اساس نظریه ساده قابلیت اطمینان مورد مطالعه قرار گرفتند. عملکرد سرویس پل خرپایی به میزان قابل توجهی توسط آسیب موضعی تحت تاثیر قرار گرفت (یعنی شاخص آسیب > 0.5) و ظرفیت باربری با افزایش شاخص آسیب به طور نمایی کاهش یافت. از شکل یک مود بالا مانند مود چهارم برای تشخیص آسیب موضعی در سیستم خرپا استفاده شد. شاخص اطمینان کلی به دست آمده با استفاده از مشخصات تغییرمکان، نماگری برای تشخیص غیرمستقیم وجود آسیب موضعی در سیستم است. پی برده شد که بازتوزیع تنش در میان اعضای اصلی خرپا، به جز برای اعضای مجاور آسیب مهم است. شاخص اطمینان کلی سیستم بر اساس ویژگی های تغییرمکان نماگری برای تشخیص وجود آسیب موضعی است. نیاز به ایجاد یک روش تعمیر که بتواند نامعینی کلی یک پل خرپایی آسیب دیده را عنوان کند مورد تاکید قرار گرفته است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-03
كد : 124746
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss