جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: اثر اندرکنش های آب سطحی/زیر زمینی روی مکان تالاب های با مشخصه های مختلف

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: اثر اندرکنش های آب سطحی/زیر زمینی روی مکان تالاب های با مشخصه های مختلف (۲۰۰۸)

چکیده

در طول دو دهه اخیر تالاب ها بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند، چرا که اثر مهمی روی تهیه و کنترل کیفیت آب دارند. اخیرا تالاب های تصفیه به عنوان بهترین راه عملی جهت مدیریت کاهش اوج های رواناب سطحی ناشی از توفان و نیز برای بهبود کیفیت آب رواناب توفان مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین، تلاش هایی به منظور درک بهتر هیدرولوژی تالاب و همچنین کیفیت آب تالاب ها انجام شده است. تالاب ها در میان سیستم های غرق شده پایین دست و بالادست واقع می شوند و اندرکنش های آب سطحی/زیرزمینی معمولا در این نواحی انتقالی بحرانی مشاهده می شوند. آب سطحی و زیرزمینی در هم آمیخته شده و به دلیل این اندرکنش کیفیت هر کدام توسط دیگری تحت تاثیر قرار می گیرد. پس درک نقش اندرکنش های آب سطحی/زیرزمینی در مکان تالاب ها جهت ایجاد مدل های صحیح برای تالاب مهم است. در این تحقیق، اثر اندرکنش های آب سطحی/زیرزمینی روی هیدرولوژی تالاب برای شرایط مختلف تالاب، مانند پوشش گیاهی، شیب زمین محل و هدایت هیدرولیکی عرضی و قائم با استفاده از مدل تالاب WETland Solute TrANsport Dynamics (WETSAND) بررسی شده است. این مدل تالاب هم جریان سطحی و هم اجزای انتقال مواد محلول، شامل اندرکنش های آب سطحی/زیرزمینی است و سهم بالادست از مناطق شهری را در نظر می گیرد. شبیه سازی ها برای مکان تالاب ترمیم شده دانشگاه Duke در حوضه Sandy Creek انجام شده است. مشاهده شد که اثر اندرکنش های آب زیرزمینی/سطحی روی عمق های آب سطحی، در محل تالاب های با شیب های زیاد و پوشش گیاهی کم غالب می شود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-03
كد : 124740
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss