جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: اثر شتاب ، نمونه‌ تأثير رفتار غيرمنطقي سرمايه‌گذاران بر روي تغيير قيمت‌هاي سهام و موجودي‌ها: تجزيه و تحليل اثر شتاب بر روي بورس سهام ورشو

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: اثر شتاب ، نمونه‌ تأثير رفتار غيرمنطقي سرمايه‌گذاران بر روي تغيير قيمت‌هاي سهام و موجودي‌ها: تجزيه و تحليل اثر شتاب بر روي بورس سهام ورشو (۲۰۱۵)

چكيده

بازاري كارآمد نبايد هيچ گونه نابهنجاري نشان دهد. هنگامي كه اطلاعات جديد به بازاري كه كارآمد است، مي‌رسند، بايد به طور اتوماتيك به قيمت‌ دارايي‌هاي تبديل شود، كه بايستي احتمال بدست آوردن مزيتي بيش از ديگر سرمايه‌گذاران را از ميان بردارد، بنابراين از سود اضافي جلوگيري مي‌كند. اما، مطالعات بازار سرمايه نشان مي‌دهد كه در عمل امكان دارد سود‌هاي بالاي غيرمعمولي با بهره‌گيري از ناهنجاري‌هاي مشخصي كه در بازار موردنظر رخ مي‌دهند، بدست آيد. در ميان اين ناهنجاري‌ها، اثر شتاب وجود دارد. اين مطالعه بر روي بورس سهام در ورشو انجام شده كه نشان مي‌دهد اثر شتاب در سرتاسر كل دوره زماني مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته، رخ داده است. بازده‌هاي مثبت نشان داده شده براي استراتژي‌هاي سرمايه‌گذاري مبني بر اثر شتاب، بوسيله نظريه كلاسيك امور مالي، قابل توضيح نبودند. همبستگي‌اي مابين موقعيت اقتصادي در بورس سهام و نرخ بازده سرمايه‌گذاري بدست آمد، اما خيلي ضعيف بود كه به اثر يك عالم قطعي مجزا نسبت داده شود. به علاوه، بازده ناشي از سرمايه‌گذاري‌هاي مبني بر اثر شتاب، به لحاظ آماري در ژانويه نسبت به ماههاي ديگر، بالاتر بود، كه ناشي از اثر ژانويه، تحريك وقوع بازده‌هاي بالاتر آماري در آغاز سال، نسبت به ماه‌هاي بعدي در طول دوره زماني تجزيه و تحليل شده بود. تحقيقات انجام شده در اين حوزه در كشورهاي ديگر اين ادعا را تأييد مي‌كند كه عوامل غيرمنطقي بسياري وجود دارند كه با همديگر اثر شتاب در بورس سهام ايجاد مي‌كنند. بنابراين، مي‌توان نتيجه گرفت كه تصميمات غيرمنطقي ممكن است تأثير زيادي بر روي قيمت‌گذاري سهام در بازار سرمايه داشته باشند. اثر شتاب در سرتاسر كل دوره تجزيه و تحليل شده ايستادگي كرد، اگرچه قدرت آن به طور دوره‌ايي تغيير مي‌كرد، كه با نتايج تحقيقات انجام شده در كشورهاي ديگر، منطبق است. اين واقعيت كه اثر شتاب ناپديد نمي‌شد، مي‌تواند نشان دهنده آن باشد كه عوامل مربوطه در ايجاد آن، بخش ناگزير بازار هستند، و به نظر مي‌رسد كه فرضيات پذيرفته شده عمومي در مورد اثربخشي بازار سهام را زيرسوال ببرد.

………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-05-02
كد : 115458
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss