جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: اثر مصالح و جزئیات اجرایی مختلف بر رفتار چسبندگی میلگردهای NSM FRP در بتن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: اثر مصالح و جزئیات اجرایی مختلف بر رفتار چسبندگی میلگردهای NSM FRP در بتن (۲۰۱۳)

چکیده

استفاده از نوارها و میلگردهای FRP به صورت تسلیح نصب شده در نزدیک سطح (NSM) به تکنیکی نوظهور برای مقاوم سازی اعضای بتن مسلح (RC) تبدیل شده است. چسبندگی بین تسلیح های NSM FRP و بتن یک عامل ضروری و موثر در کارایی این تکنیک است. بسیاری از عوامل دخیل در اندرکنش بین تسلیح FRP، چسبندگی و بتن می توانند بر رفتار چسبندگی و بار گسیختگی سیستم مقاوم NSM موثر باشند. در این مقاله از آزمایش بیرون کشیدگیاصلاح شده (منطبق با تسلیح NSM) برای مطالعه اثر سطح شیار (از پیش شکل داده شده و برش اره ای)، هندسه شیار (ابعاد و شکل ها)، نوع میلگرد FRP (طرز اجرا با مصالح و سطح)، طول چسبندگی استفاده می شود؛ و همچنین مشارکت جزئیات سازه ای مختلف در سیستم شیار-بتن که اندرکنش بتن-NSM را تغییر می دهند (در هم قفل شدگی عرضی با اتصال دهنده های برشی یا بدون آن، ورق پوششی با اتصال دهنده های برشی و محصورشدگی بتن احاطه کننده). نمونه های آزمایش شده دارای رفتارهای چسبندگی و حالت های گسیختگی مختلفی بودند: گسیختگی سطح مشترک میلگرد – اپوکسی، گسیختگی اپوکسی با ترک برداشتن بتن، گسیختگی سطح مشترک بتن-اپوکسی و گسیختگی کششی نمونه بتن. اثرات متغیرهای معرفی شده بر پاسخ نمونه ها ارائه شده و مورد بحث قرار گرفته اند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

 

2019-10-03
كد : 124755
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss