جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ارتباط موجود میان ویژگی های کارشناسان (متخصصان ) کمیته حسابرسی ، کرسی و یا اعضای کمیته ی حسابرسی و بهنگام بودن گزارشگری مالی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ارتباط  موجود میان ویژگی های کارشناسان (متخصصان ) کمیته حسابرسی ، کرسی و یا اعضای کمیته ی حسابرسی و بهنگام بودن گزارشگری مالی (۲۰۱۴)

چکیده :

ما ارتباط بین اعضای کارشناسان مالی کمیته حسابرسی (AC) و بهنگام بودن گزارش مالی را بررسی کردیم و بحث را با بررسی اینکه چگونگی منابع کارشناسی حسابداری به صورت متفاوتی (به عنوان مثال، حسابداری عمومی یا CFO) به موقع بودن گزارشگری مالی را تحت تاثیر قرار میدهند گسترش دادیم. ما پیش بینی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که کارشناسی حسابداری مالی AC با اطلاعات حسابداری به موقع در ارتباط است . علاوه بر این در یافتیم که تخصص (کارشناسی ) حسابداری به دست آمده از تجربه حسابداری عمومی با گزارشگری مالی به موقع نیز در ارتباط است.با این حال , تخصص حسابداری از تجربه CFO به دست نمیاید. ما همچنین دریافتیم که اعضای AC , با متخصصین حسابداری از تجربه عمومی حسابداری , به میزان قابل توجهی با گزارش مالی مرتبط است در حالی که ACCs ها با منابع تخصص حسابداری CFO مرتبط نمیباشند . نتایج ما به دو دلیل , اهمیت دارند . اول اینکه نتایج ما نشان می دهند که کارشناسان امور مالی حسابداری AC به منظور اثر بخشی AC به بهبود بهنگام بودن اطلاعات مالی کمک میکنند . دوم یافته های ما نشان میدهند که چگونه ویژگی های شخصی کارشناسان حسابداری مالی به اثربخشی AC کمک میکنند .

………………………………………………

…………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

۴۵۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۸-۰۲-۲۰
كد : 117008
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss