جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ارزش گذاری آب آبیاری برای سازگاری به خشکی در ایران

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ارزش گذاری آب آبیاری برای سازگاری به خشکی در ایران (۲۰۱۳)

خلاصه

این مقاله نحوه ی جایگزین قیمت گذاری آب را بررسی می کند که مدیریت بهتر و منعکس کننده ی دقیق تر شرایط افزایش یافته ی کمبود آب در ایران در طول دوره ی خشکسالی تجربه گردید . مدل جامع آب و مصرف محصول ، مدل هزینه ی قیمت گذاری آب موجود را ، با جایگزینی روش قیمت گذاری دوگانه ، مقایسه کرد . این ردیف های قیمت گذاری ، روی دو نوع از مصارف آب آبیاری منعکس گردیدند که شامل موارد ذیل می شوند : (۱) سطح تولید محصولات کشاورزی برای امرار معاش ،که از تولیدات محصولات مزارع خانگی برای امنیت غذایی بدست آمده اند، و (۲) کاشت احتیاطی . نتایج این مقاله ، شواهدی را برای اصلاح اصول قیمت گذاری آب در ایران تحت رعایت شرایط توصیف شده توسط محققان ، پیشنهاد داده است .

……………………………………..

…………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-15
كد : 117502
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss