جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ارزیابی خواص مکانیکی بتن تقویت شده با فیبر فولادی، که در آزمون دو پانچی در معرض دماهای بالا قرار گرفته است

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ارزیابی خواص مکانیکی بتن تقویت شده با فیبر فولادی، که در آزمون دو پانچی در معرض دماهای بالا قرار گرفته است (۲۰۱۵)

چکیده

هدف این پژوهش، مطالعه ی عوامل موثر بر خواص کششی  مکانیکی بتن تقویت شده با فیبرهای فولادی است که در معرض دماهای بالا قرار می گیرد. تخمین خواص مورد نظر ،  وقتی با استفاده از آزمون دو پانج انجام گیرد ، از دقت بالایی برخوردار خواهد بود. نمونه هایی که با فیبرهایی از دو نوع ( پیچ خورده یا  قلاب دار) ، دو نسبت ابعادی ( نسبت l/d ی برابر با ۶۰ یا ۸۰) و سه نوع محتوای فیبری ( با کسر حجمی ۰٫۲۵% ، ۰٫۵% یا ۱%) ، بعد از قرار گفتن در معرض چهار دمای بیشینه ی مختلف ( دمای اتاق، ۳۰۰ درجه سلسیوس، ۵۰۰ درجه سلسیوس و ۷۰۰ درجه سلسیوس) مورد آزمایش قرار گرفتند. نتایج این آزمایش ها نشان مید هند که مقاوت فشاری بافی مانده، مقاوت کششی DPT و انرژی گسیختگی نمونه ها، بعد از آنکه SFRC در معرض دماهای بالا قرار گرفت، با افزایش گرما کاهش می یابد و میزان کاهش نسبی مقاوت کششی از کاهش مقاوت فشاری  بیشتر بود، اما میزان کاهش نسبی انرژی گسیختگی نسبتا کمتر از آن بود. بعد از قرار دادن نمونه ها در معرض دماهای بالا، رفتار آنها نسبت به  کسر حجمی و نسبت ابعادی فیبر، در مقایسه با نوع فیبر، حساسیت بیشتری یافت. ضرایب تغییر (COVهای) انرژی گسیختگی نمونه های SFRC ای که  تا دماهای بالا گرما شدند ، مشابه ضرایب تغییر مربوط به مقاوت کششی بودند ، اما نتایج مربوط به این موارد، در مقایسه با نتایج مربوط به  مقاومت فشاری به شکل چشم گیری پراکنده تر هستند. مدلی که مقاوت کششی باقی مانده ی SFRC ی گرمادیده را که با استفاده از DPT اندازه گیری شده، پیش بینی میکند، بر اساس نتایج آزمون ها ارائه شد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-03
كد : 124767
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss