جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ارزیابی عملکرد لرزه ای ستون های بتنی مسلح توخالی و ستون های بتنی پیش تنیده پل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ارزیابی عملکرد لرزه ای ستون های بتنی مسلح توخالی و ستون های بتنی پیش تنیده پل (۲۰۱۲)

چکیده

هدف این تحقیق ارزیابی عملکرد لرزه ای ستون های بتنی مسلح توخالی و ستون های بتنی پیش تنیده پل و ارائه اطلاعاتی برای بهبود معیارهای طراحی لرزه ای می باشد. می توان با استفاده از برنامه پیچیده تحلیل اجزای محدود غیرخطی، صحت عینی فرایند ارزیابی را بهبود بخشید. برای تحلیل سازه های بتنی مسلح و بتنی پیش تنیده از یک برنامه رایانه ای RCAHEST (تحلیل بتن مسلح در فناوری سیستم ارزیابی برتر)، استفاده می شود. برای در نظر گرفتن غیرخطی بودن مصالح بتن مسلح و بتن پیش تنیده، از مدل های کششی، فشاری و برشی بتن ترک خورده و مدل های فولاد تسلیح و پیش تنیده استفاده شد. از روش ترک خوردگی پیش رونده استفاده شد. روش عددی پیشنهاد شده برای ارزیابی عملکرد لرزه ای ستون های بتنی مسلح توخالی و بتنی پیش تنیده پل به وسیله مقایسه با نتایج قابل اتکای آزمایشگاهی، مورد تایید قرار گرفت. علاوه بر این، تحقیقات و بحث های ارائه شده در این تحقیق زمینه درک جنبه های کلیدی رفتار ستون های بتنی مسلح توخالی و بتنی پیش تنیده پل را فراهم می سازند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-04
كد : 124801
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss