جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ارزیابی میکروساختار سطح مشترک و رفتار تغییر شکل ورقه های کامپوزیت چند لایه AL/Mg/AL در طول کشش عمیق

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ارزیابی میکروساختار سطح مشترک و رفتار تغییر شکل ورقه های کامپوزیت چند لایه AL/Mg/AL در طول کشش عمیق (۲۰۱۵)

چکیده

ورقه های کامپوزیت چند لایه (۵۰۵۲) Al / (31AZ) Mg / (5052) Al از طریق فرایند اتصال نورد تجمعی در دماهای بالا ساخته می شوند. هدف تحقیق حاضر بررسی شکل پذیری ورقه های کامپوزیت از طریق تست کشش عمیق و طراحی قائم است. پارامترهای کشش عمیق مثل دمای پانچ، سرعت پانچ و شعاع انحنا قالب به منظور به حداکثررسانی نسبت کشش حدی ورقه های کامپوزیت در دامنه ۱۵۰ تا ۲۳۰ بهینه شده است.

نسبت کشش حدی ورقه های کامپوزیت با دمای شکل گیری افزایش می یابد و حداکثر نسبت کشش ۱/۳ در دمای ۲۰۰ به دست می آید. بعد از شکل گیری در ۱۵۰ و ۲۰۰، تکامل لایه های مرکب میان فلزی ، از جمله لایه های و در سطح مشترک در نواحی متفاوت پوسته کشیده در جهت نورد (RD) و جهت عرضی (TD) بررسی می شود. در منطقه پایین که تغییر شکل اندکی دارد، میکروساختار لایه های مرکب میان فلزی هیچ تغییری را در دمای ۱۵۰ و ۲۰۰ نشان نمی دهند. اما ورقه های کامپوزیت چند لایه Al/Mg/AL مشخصات اتصال رضایت بخش تری را نشان می دهند وقتی کشش در ۲۰۰ با شکاف های کمتر در منطقه جداره و منطقه گوشه کشیده شده نسبت به دمای ۱۵۰ را نشان می دهد.

…………………………………………………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-19
كد : 121488
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss