جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ارزیابی نیاز لرزه¬ای قابهای خمشی بتن مسلح (RC) با شکل پذیری متوسط با استفاده از روشهای غیر خطی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ارزیابی نیاز لرزه¬ای قابهای خمشی بتن مسلح (RC) با شکل پذیری متوسط با استفاده از روشهای غیر خطی (۲۰۱۳)

چکیده:

تمرکز اخیر تحقیقاتی بر مهندسی زلزله کاربردی، منجر به روش های طراحی بسیار توسعه یافته ای شده است که علتش را می توان قابلیت آن روش برای شبیه سازی واقع بینانه ویژگی های پاسخ سازه دانست. پیش بینی دقیق نیازهای لرزه ای یک جزء کلیدی در روش های طراحی کاربردی است. در این مقاله، ارزیابی نیاز لرزه ای برای قاب های خمشی بتن مسلح با شکل پذیری متوسط ارائه می شود. صحت کاربرد تحلیل استاتیکی  غیرخطی ساده شده با مقایسه آن با نتایج تحلیل تاریخچه زمانی روی تعدادی قاب ارزیابی می شود. پروفیل های تغییرمکان ، مقدار نیاز به دریفت و حداکثر چرخش پلاستیک برای ارزیابی نیازهای لرزه ای محاسبه شدند. نیازهای لرزه ای پیش بینی شده با معیارهای قابل قبول FEMA 356 مقایسه شدند. نتایج نشان می دهند که این قاب ها ظرفیت کافی را برای مقاومت در برابر دریفت های بین طبقه ای که بیشتر از مقدار مجاز باشد، دارند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-04
كد : 124808
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss