جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: استخراج منحنی های ظرفیت تجربی از داده های پاسخ ساختمان به زمین لرزه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: استخراج منحنی های ظرفیت تجربی از داده های پاسخ ساختمان به زمین لرزه (۲۰۱۴)

چکیده

روشی بر پایه نیروی برگشتی (برش طبقه) برای ایجاد یک منحنی ظرفیت تجربی از داده های پاسخ زمین لرزه یک ساختمان ارائه می شود. استفاده از روشی برپایه نیروی برگشتی از خطاهای مرتبط با ترکیب شدن فرکانس تحریک ورودی با فرکانس سیستم جلوگیری کرده و اجازه ایجاد یک منحنی ظرفیت از حلقه های متعدد هیسترزیس به دست آمده را می دهد. چرخه های هیسترزیس طبقه را می توان برای ساختمان های ابزارگذاری شده با شتاب سنج هایی در همه طبقات ایجاد کرد. سرعت طبقه و دریفت را می توان از پاسخ شتاب به دست آورد. با استفاده از کمیت های پاسخ طبقه، نیروی برگشتی برابر با تفاضل نیروی میرایی ویسکوز از نیروی اینرسی می باشد. از چرخه های هیسترزیس طبقه می توان برای تولید یک منحنی ظرفیت تجربی برای آن طبقه استفاده کرد. اگر هیچ کاهش سختی یا مقاومتی وجود نداشته باشد، می توان از بازه های اطمینانی برای سنجش قابلیت اتکای تخمین منحنی ظرفیت تجربی استفاده نمود. این روش با استفاده از یک مدل عددی یک درجه آزادی و یک مدل آزمایشگاهی یک درجه آزادی کالیبره شده است. چرخه های هیسترتیک یا منحنی های ظرفیت می توانند اطلاعات مفیدی را برای تصمیم گیری مهندسان درباره یکپارچگی سازه ای ساختمان پس از یک جنبش قوی زمین ارائه کنند. این موارد شامل نسبت های شکل پذیری طبقه که قابل کمی سازی باشند، افت های ناگهانی ظرفیت باربری و سختی وابسته به زمان و/یا کاهش مقاومت هستند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-04
كد : 124811
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss