جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: افزایش بهره وری و کیفیت محصول سبزیجات با استفاده از قارچ های میکوریزای آربسکولار : مرور کلی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: افزایش بهره وری و کیفیت محصول سبزیجات با استفاده از قارچ های میکوریزای آربسکولار : مرور کلی (۲۰۱۵)

چکیده

اکثر محصولات گیاهی، گیاهان بالقوه میزبان قارچ های میکوریزای آربسکولار (AMF) هستند. AMF باعث بهبود تامین آب و مواد مغذی می شود،تلرانس تنش محیطی و مقاومت در برابر بیماری های ریشه و کرمک های گیاهان میزبانشان را تحریک می کند. بنابراین تلقیح محصولات گیاهی با AMF سودمند است و تلقیح تجاری محصولات موجود می باشد. با وجودی که، تاثیر AMF بر محصولات متنوع در گذشته توصیف شد، استنباط اهمیت کلی آن ها برای این محصولات در کشاورزی جا افتاده است. در این بررسی اجمالی، پیشرفته ترین قابلیت های AMF جهت افزایش بهره وری محصولات گیاهی از طریق افزایش رشد، بهبود تنش، کنترل زیستی پاتوژن ها و بهبود کیفیت شیمیایی بررسی می شود. AMF جهت افزایش تحمل تنش شوری و خشکی، موثر می باشد. چنین فرض می شود که AMF به طور خاصی در کنترل زیستی کرمک های گره ریشه و افزایش کیفیت شیمیایی سبزیجات برای تغذیه انسان، موفقیت آمیز است.کارآیی تلقیح با AMF بر روی گیاهان میزبانشان از طریق ترکیبات ژنوتیپی، مشخصات خاک و روش تلقیح، کنترل می شود. محصولات سبزیجاتی که دارای وابستگی بالا به رشد میکوریزای هستند از خانواده های متنوع می باشند : نرگسیان، ( مثل پیاز، تره فرنگی)، چتریان ( مثل هویج)، کانسیان ( مثل کاهو) کدوبیان ( خیار)، باقلاییان ( نخود و لوبیا) و بادنجانیان (مثل گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای). چالش آینده مصرف AMF در تولید سبزیجات، بهینه نمودن ترکیبات گیاه محصول X مایه تلقیح AMF، روش های تلقیح و مشخصات خاک یا زیرلایه برای تولید و مصرف میکوریزای است. دیدگاه های امیدوار کننده موفق برای تلقیح های ترکیب شده با AMF با کودهای زیستی دیگر یا زیست آفت کش ها، شناسایی می شود.

……………………………………………………………………………

………………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-15
كد : 117515
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss