جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: انتشار انرژی در سختی مقیاس بزرگ برای گذرو شرایط جریان یکپارچه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: انتشار انرژی در سختی مقیاس بزرگ برای گذرو شرایط جریان یکپارچه(۲۰۱۴)

چکیده

تندآب های صخره ای ساختارهای دنباله دار رودخانه هستند و منتشر کننده کارامد انرژی نیز می باشند. از نقطه نظر هیدرولیکی و محیطی، تنداب های سنگی به ساختارهای مهمی در مورفولوژی طبیعی رودخانه تبدیل شده اند. مطالعه فیزیکی انجام شد و ویژگی های جریان در مواد بستر سخت یک تندآب سنگی ارزیابی شدند، که در مرکز PITLAB دانشگاه Pisa ایتالیا شبیه سازی شدند. آزمایشات برای شیب های بین  و طول رمپ های Lr بین  انجام شدند. این مقاله مشخصه های انتشار انرژی جریان دو فازی را در حضور دو ماده پایه مختلف نشان می دهد. یافته ها نشان دادند که نرخ انتشار انرژی با سختی سنگ های قرار گرفته روی ماده پایه افزایش می یابد. آزمایشات برای طول تنداب های سنگی مختلفی انجام شدند تا اثر آن روی انتشار انرژی درک شود. شرح تجربی برای تعیین مشخصه های انتشار انرژی روی مواد پایه مختلف  در شرایط طول رمپ متفاوت در جریان های دو فازی  توسعه یافت. نتایج با نتایج حاصل شده برای تنداب های پلکانی مقایسه شدند و روند کاهشی مشابهی از نرخ انتشار برای  یافته شد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-03
كد : 124737
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss