جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ایجاد تعادل بین ایمنی و هزینه در برنامه ریزی طرح کارگاه های ساختمانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ایجاد تعادل بین ایمنی و هزینه در برنامه ریزی طرح کارگاه های ساختمانی (۲۰۰۵)

چکیده

برنامه ریزی طرح های کارگاه ساختمانی شامل شناسایی موقعیت های سازه های موقت در کارگاه بوده و در نتیجه تاثیر مهمی بر ایمنی و کارایی عملیات ساختمانی دارد. با وجود این که مدل های موجود قادر به حداقل سازی هزینه جابجایی منابع در کارگاه هستند، ایمنی را به عنوان یک هدف مهم و جداگانه در بهینه سازی طرح های کارگاه در نظر نمی گیرند. این مقاله توسعه یک مدل تعمیم یافته برنامه ریزی طرح کارگاه را که به طور همزمان قادر به حداکثرسازی ایمنی ساخت و ساز و حداقل کردن هزینه جابجایی منابع در کارگاه باشد ارائه می کند. این مدل شامل مفاهیم توسعه یافته جدید و معیارهای عملکردی است که قادر به کمی سازی ایمنی ساخت و ساز و هزینه جابجایی منابع در کارگاه هستند. مدل فعلی در سه فاز اصلی ارائه می شود: (۱) فرمول بندی متغیرهای تصمیم گیری و بهینه سازی اهداف در این مساله برنامه ریزی طرح کارگاه؛ (۲) شناسایی و تامین تمامی قیدهای اجرایی در این مساله بهینه سازی؛ و (۳) پیاده سازی مدل به صورت یک الگوریتم ژنتیک چند هدفه. یک مثال کاربردی جهت نشان دادن استفاده از مدل و نشان دادن قابلیت های آن در بهینه سازی طرح های کارگاه ساختمانی و ایجاد تعادل بهینه بین ایمنی و هزینه جابجایی منابع در کارگاه تحلیل شده است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-05
كد : 124832
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss