جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بررسی آزمایشگاهی پی های سطحی فراساحلی با باربری انتهایی معکوس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بررسی آزمایشگاهی پی های سطحی فراساحلی با باربری انتهایی معکوس (۲۰۱۳)

چکیده

پی های سطحی حاشیه دار می توانند مقاومت بلندشدگی حاصل از باربری انتهایی را در کوتاه مدت تا میان مدت بسیج کنند. هرچند در مورد بزرگی مقاومت باربری انتهایی معکوس در مقایسه با مقاومت در فشار عدم قطعیت وجود دارد و نیز اینکه این امر چگونه ممکن است توسط شکاف میان سطح خارجی پیرامون پی و خاک اطراف تحت تاثیر قرار داده شود. تحقیق ارائه شده در این مقاله این مساله را از طریق آزمایش های مدل سانتریفیوژ با بررسی اثر نسبت مدفون پیرامون بر (i) بزرگی ظرفیت باربری انتهایی معکوس در مقایسه با ظرفیت فشاری، (ii) تغییرمکان بلندشدگی مرتبط با از میان رفتن خود به خود مکش در حین بلندشدگی، و (iii) وجود یک شکاف قائم در طول سطح مشترک خاک- حاشیه خارجی بررسی می کند. نتایج نشان می دهند که (i) حداکثر ظرفیت بلندشدگی معادل با ظرفیت فشاری را می توان برای یک پی کاملا آب بندی شده با سطح مشترک خاک- حاشیه بدون نقص بسیج کرد، (ii) مکش مورد نیاز برای ظرفیت انتهایی معکوس را می توان از طریق تغییرمکان قابل توجه پی، حتی برای نسبت عمق مدفون کم حاشیه، نگه داشت، و (iii) وجود یک شکاف قائم در طول سطح مشترک خاک- حاشیه خارجی سبب از بین رفتن ناگهانی مکش زیر صفحه بالایی با حداقل تغییرمکان پی شده و متعاقبا ظرفیت بلندشدگی نیز به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

……………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-11
كد : 117074
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss