جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بررسی تصفیه فاضلاب پالایشگاه نفت سنگین توسط ازن یکپارچه و کربن فعال-پشتیبانی شده با منگنز اکسید

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بررسی تصفیه فاضلاب پالایشگاه نفت سنگین توسط ازن یکپارچه و کربن فعال-پشتیبانی شده با منگنز اکسید (۲۰۱۴)

چکیده

کربن فعال پشتیبانی شده توسط منگنزاکسید (MnOx/GAC) برای ازن کاتالیستی فاضلاب پالایشگاه نفت‌سنگین(HORW) بکارگرفته می‌شود. MnOx/GAC توسط XRD، SEM و EDS، TGA و N2-جذب‌ودفع مشخص شده‌است. تاثیرات پارامترهای فعل وانفعال برتصفیه HORW بررسی شده‌است. COD، BOD5، TOC، قابلیت تجزیه بیولوژیک، سمی‌بودن، شباهت‌ظاهری فرآیندهای لای و لجن فعال و آنالیز ESI-FT-ICR ، برای آنالیز نمونه‌های HORW استفاده شده‌است. MnOx/GAC بیشتر کاهش‌بهره‌وری COD در ازن کاتالیستی HORW را نسبت به GAC به نمایش می‌گذارد. مکانیسم غالب ازن کاتالیستی HORW توسط رادیکال هیدروکسیل بر MnOx/GAC اکسایش می‌شود. نتایج نشان می‌دهند که آلاینده‌های ملکولی بزرگ با درجه سمی‌بودن بالا و قابلیت تجزیه بیولوژیکی کم با اولین تنزل اکسایش‌ملکولی کوچک با درجه سمی‌بودن کم و قابلیت تجزیه بیولوژیکی، بعد از آلاینده‌های ملکولی کوچک و محصولات اکسایش اکسیده یا معدنی تولید می‌شوند. پتانسیل‌های صنعتی MnOx/GAC را برای تصفیه ازناسیونی فاضلاب پالایشگاه را نیز بررسی می‌کنیم.

…………………………………………………………………..

…………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-08
كد : 116391
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss