جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بررسی رفتارهای خمشی تیرهای ترکیبی (دوگانه) متشکل از مقطع قوطی GFRP و بتن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بررسی رفتارهای خمشی تیرهای ترکیبی (دوگانه) متشکل از مقطع قوطی GFRP و بتن (۲۰۱۳)

چکیده

این مطالعه استفاده از بتن – که به مقاومت فشاری بالا شناخته می شود – به صورت یک تیر ترکیبی با مقاطع قوطی GFRP با تنش کششی زیاد را مورد بررسی قرار داد. المان های ترکیبی با ریختن بتن به شکل خمیری درون پروفیل های قوطی GFRP شکل داده شده و آزمایش های آزمایشگاهی بر روی مصالح انجام گرفت. در ابتدا مشخصات پروفیل های GFRP تعیین شد و رفتارهای خمشی تیرهای ترکیبی تولید شده از پروفیل های مختلف مورد تحلیل قرار گرفتند. بهبودهای مصالح ترکیبی نسبت به اجزای آن، که مقاطع GFRP و بتن هستند، مورد بررسی قرار گرفت. برای افزایش چسبندگی بتن به مقطع GFRP، در سطح داخلی پروفیل ذرات ماسه با استفاده از اپوکسی چسبانده شدند و تیرهای ترکیبی نیز با افزایش پارچه کامپوزیت (felt) پروفیل بهسازی شدند. نتایج تحقیق نشان داد که علاوه بر مزایای زیاد در حین ساخت، طراحی ترکیبی مشخصات مکانیکی و فیزیکی برتری از خود به نمایش می گذارد. فهمیده شد که مقادیر مقاومت خمشی و و طاقت شکست تیرهای ترکیبی به میزان قابل توجهی در مقایسه با مقادیر مرجع افزایش می یابند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-05
كد : 124868
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss