جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بررسی رفتار دانشجویان مهندسی آموزش و ترویج کشاورزی دانشگاه‌ تهران نسبت به قابلیت اشتغال

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بررسی رفتار دانشجویان مهندسی آموزش و ترویج کشاورزی دانشگاه‌ تهران نسبت به قابلیت اشتغال (۲۰۱۴)

چکیده

یکی از مهمترین اهداف دانشگاهها، آموزش متخصصین برای ورود به بازار کار و به کارگیری دانش آنها در توسعه اقتصاد کشور است. از این رو، آموزش عالی کشاورزی نقش بسیار مهمی در توسعه مهارتهای کشاورزی و اشتغال دانشجویان این رشته دارد. بنابراین در تحقیق پیش رو، قابلیت اشتغال دانشجویان ترویج و آموزش کشاورزی در دانشگاه تهران بر اساس ابعاد مشاهداتی مختلف نظریه رفتار برنامه ریزی شده آجزن، نگرش، کنترل رفتاری درک شده، هنجار ذهنی و قصد مورد بررسی قرار می‌گیرد. به این منظور، ۴۲ دانشجوی آموزش و ترویج کشاورزی دانشگاه تهران اطلاعات خود مطابق با عناصر نظریه آجزن را گزارش دادند. این داده، نظریه آجزن را بازتائید نموده و از آن پشتیبانی می‌کند. اولین پیشبین قابلیت اشتغال، کنترل رفتار درک شده دانشجویان بود. به همین ترتیب، قصد داشتن به قابلیت اشتغال، قابل توجه‌ترین پیشبین رفتار قابلیت اشتغال بود.

………………………………………………….

………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-16
كد : 117587
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss