جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بررسی روش های بر پایه DMT برای ارزیابی پتانسیل روانگرایی خاک ها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بررسی روش های بر پایه DMT برای ارزیابی پتانسیل روانگرایی خاک ها (۲۰۱۱)

چکیده

آزمون انبساط سنج تخت (DMT) می تواند به منظور ارزیابی قابلیت روانگرایی خاک مفید باشد. در عمل، بررسی دقیق روشهای کنونی مبتنی بر DMT در جهت ارزیابی قابلیت روانگرایی ضروری است. ما در این تحقیق، آزمون DMT و آزمون نفوذ مخروط (CPT) را در مناطق با قابلیت بالای روانگرایی به منظور بررسی روشهای کنونی مبتنی بر DMT برای ارزیابی قابلیت روانگرایی انجام دادیم. DMT و CPT در کنار هم در هر یک از شش مکان درجا انجام شد و بنابراین استفاده از نتایج این آزمونها برای تائید روشهای کنونی مبتنی بر DMT عملی است. پارامتر DMT، شاخص تنش افقی (KD)، به عنوان یک نشانگر جهت برآورد مقاومت خاک به روانگرایی بر حسب نسبت مقاومت دوره ای (CRR) استفاده می شود. نتایج تحلیل نشان داد که روشهای کنونی ارزیابی روانگرایی بر اساس KD منجر به برآوردِ دستِ بالای CRR خاک و بنابراین برآورد دست بالای فاکتور ایمنی در برابر روانگرایی می شود. همچنین (برآورد) مقادیر DMT-KD با استفاده از CPT-qc به همراه رابطه بین DMT-KD و CPT-qc که در تحقیقات پیشین معرفی شده، نسبت به اندازه گیریهای میدانی بسیار کوچکتر است. نتایج این تحقیق نشان می دهد که اعتبارسنجی بیشتر روشهای کنونی مبتنی بر DMT برای ارزیابی روانگرایی می تواند مفید باشد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-05
كد : 124871
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss